برندهای برتر بار سالاد و اردور

یکی از مهم‌ترین قسمت‌های برگزاری جشن عروسی قسمت کترینگ یا همان خدمات مربوط به سرو غذا و نوشیدنی می‌باشد که نقش مهم و به سزایی در کیفیت برگزاری مراسم عروسی دارد. برای اینکه این بخش از مراسم شما کیفیت بالایی داشته باشد نیاز دارید تا از یک تیم حرفه ای کمک بگیرید. اگر می‌خواهید تیم‌های حرفه ای و برندهای برتر بار سالاد و اردور مراسم‌ها را بشناسید برند آنالیز مفتخر است تا در این زمینه به شما کمک کند.داشتن یک مراسم عروسی خوب و ایده آل در گرو تنوع و نحوه پذیرایی از میهمان‌هاست. در تشریفات مجالس عروسی معمولاً در کنار منوی غذا , انواع فینگرفودها , بار سالاد و اردور نیز ارائه می‌شود. بار سالاد و اردور درواقع تکمیل‌کننده میز شام هستند.

انواع سالادها

سالادها انواع مختلفی دارند که با توجه به ذائقه مهمانان عروسی و زوجین انتخاب می‌شوند. از رایج‌ترین سالادهایی که در مراسم عروسی سرو می‌شوند می‌توان به سالاد کاهو , سالاد فصل , سالاد ماکارونی , سالاد اندونزی , کاردينال , لبنانی , آنديف , سالاد چيکن ذرت و اسفناج اشاره کرد.

از طرف دیگر بسیاری ممکن است بپرسند که اردور چیست و انواع اردور و پیش غذا به چه معنی است و یا اردور چه زمانی و برای چه تشریفاتی بکار می‌رود؟ در پاسخ می‌توان گفت که اردور درواقع به پیش غذای اشتها آور گفته می‌شود و امروزه نه تنها در بسیاری از رستورآن‌ها بلکه در برخی از تشریفات عروسی هم بکار برده و به‌صورت سلف‌سرویس برای مهمانان سرو می‌شود.

درواقع هدف از خوردن اردور سیر شدن نیست بلکه آماده کردن مهمان‌ها و برطرف کردن موقت گرسنگی آن‌ها پیش از سرو شام عروسی است. ازاینجا به‌خوبی کاربرد این اصطلاح و تفاوت آن با دسر عروسی و سایر پذیرایی‌های قبل از شام (مانند آب‌میوه طبیعی, میوه و شیرینی و غیره) فهمیده می‌شود. ناگفته نماند که برای بخشی از اردور می‌توان از فینگرفود هم استفاده کرد.

استفاده از میز اردور در عروسی

قطعاً شما میز اردور را در مراسم‌های مختلف از جمله جشن عروسی دیده اید. در جشن ها عموماً بر روی این میز ترکیبی از پیش غذاهای مختلف و متنوع قرارداد که معمولاً قبل از سرو غذاهای اصلی جشن برای مهمانان, در اختیار آنان قرارگرفته و می‌توانند از آن میل نمایند.

میز اردور در رستورآن‌ها و مجالس عروسی یکی است و عمده تفاوت آن در رستورآن‌ها با مجالس عروسی در تنوع و کیفیت آیتم‌هایی است که روی آن برای استفاده چیده می‌شود. امروزه در مهمانی‌های خانگی نیز از میز اردور استفاده می‌شود. این سرویس این امکان را فراهم می‌آورد تا فرد مذکور با سلیقه خود از پیش غذا و خوراکی ها استفاده کند.

بر روی سالاد بار نیز انواع سالادها قرار داده می‌شود که مهمانان می‌توانند متناسب با ذائقه خود از آن‌ها میل کنند. تزیین سالادها همراه با سرو شدن در ظروف شیک و مناسب جلوه بسیار زیبایی به میز شام عروسی می‌بخشد.

درست است که انتخاب انواع سالادها برای میز شام عروسی هزینه بیشتری برای عروس و داماد در پی دارد ولی ارزش و جلوه‌ای به میز می‌دهد که باعث می‌شود در خاطر تمام مهمانان بماند. سالادها از تنوع بسیار بالایی برخوردارند که هرکدام محتویات و طعم ویژه‌ای دارند.

علاوه بر سالادهای معرفی‌شده در بخش ابتدایی این مطلب , انواع دیگری از سالادهای خوشمزه در جهان وجود دارد که می‌توانید با کمی تحقیق آن‌ها را شناخته و از تشریفات مجالس عروسی خود درخواست کنید تا آن‌ها را نیز در منوی غذاییتان جای دهد.

سخن پایانی

برند آنالیز در ادامه این بخش لیستی از برندهای برتر کترینگ عروسی به شما عزیزان معرفی می‌کند تا با کسب اطلاعات درباره هر یک بتوانید بهترین انتخاب را برای مراسم خود داشته باشید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در بار سالاد و اردور

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز