برندهای برتر دسته گل عروس

دسته گل عروس از مهم‌ترین ملزوماتی است که انتخاب صحیح آن باعث تأثیر مثبتی بر ظاهر عروس خواهد شد. برای انتخاب دسته گل باید به نکات مختلفی توجه کرد. دسته گل عروس در انواع و مدل های متنوعی وجود دارد که با توجه به سلیقه و سبک لباس عروس باید انتخاب شود. در ادامه به معرفی انواع و راهنمای انتخاب آن پرداخته می‌شود

معرفی انواع مدل دسته گل عروس

از مهم‌ترین انواع گل عروس عبارت‌اند از:

  • دسته گل کوچک و گرد: از محبوب ترین دسته گل‌های عروس است که علاوه بر زیبایی سبک نیز هست که حمل و جابه‌جا کردن آن نیز راحت است.
  • دسته گل کامپوزیت یا ترکیبی: این نوع دسته گل از ترکیب صدها گلبرگ جداشده رز درست می‌شود که به صورت یک گل رز کامل به نظر می‌آید. به همین دلیل جزء دسته گل‌های گران محسوب می‌شود.
  • دسته گل آبشاری: در این آرایش دسته گل از هر نوع گلی می‌توان استفاده کرد که از مدل های سنتی دسته گل است که از ظاهری ظریف و در عین حال پیچیده برگزار می‌شود.
  • دسته گل حلقه ای یا مچی: این نوع دسته گل به صورت یک دستبند دور مچ عروس را می‌پوشاند و می‌تواند یک جایگزین مناسب برای دسته گل‌های سنتی باشد.

نکاتی طلایی انتخاب دسته گل عروس

دسته گل عروس در مدل های مختلی عرضه می‌شود که بهتر است این محصول را از مراکز و مؤسسات خدمات نامزدی، عقد و عروسی تهیه کنید. زیرا این مراکز تخصصی هستند و می‌توانند شما را به درستی در انتخاب دسته گل مناسب راهنمایی کنند. از مهم‌ترین نکاتی که باید در هنگام تهیه گل به آن توجه کرد هماهنگی گل‌ها با لباس عروس باشد. همچنین می‌توانید از رنگ‌های فصل انتخاب کنید به این صورت که رنگ گل را متناسب با رنگ فصل مراسم عروسی انتخاب نمایید که این امر می‌تواند بر جذابیت گل‌ها بیفزایند. افزون بر این که باید دسته گل هم قد و قواره‌تان باشد به این صورت که نباید تمامی دست و انگشتان شما را بپوشانند.

گل‌های متناسب با دسته گل عروس

شما می‌توانید با توجه به میزان بودجه و هزینه‌ای که می‌خواهید برای دسته گل خود صرف کنید از انواع گل‌های مختلفی که در فصل‌های متنوع برای دسته گل انتخاب می‌شوند استفاده کنید. این گل‌ها عبارت‌اند از: گل رز مینیاتوری، گل لیسیانتوس، گل کوکب، گل ارکیده، گل‌های صد تومانی، نرگس درختی، گل داودی، گل زبان درقا، گل آلسترومدریا، گل شیپوری و گل های یاسمن. برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید بهتر است که با افراد متخصص در مراکز خدمات مراسم و مجالس مشورت کرده و این محصول را از طریق همین مراکز به صورت بهتری تهیه کنید

سخن پایانی

با توجه به زیبایی بخشیدن دسته گل بر ظاهر عروس هنگام انتخاب آن باید به نکاتی چون نوع گل، اندازه، رنگ و حتی سبک دسته گل توجه کرد و بهترین مدل را با توجه به سلیقه و میزان و بودجه‌ای که برای این کار اختصاص داده‌اید انتخاب نمایید. بر همین اساس ما نیز در این بخش از برند آنالیز 10 برند برتر و مرکز معتبر در این زمینه را معرفی کرده‌ایم تا بتوانید از بهترین مراکز، بهترین، زیباترین و جدیدترین دسته گل را برای این روز مهم زندگی‌تان انتخاب نمایید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در دسته گل عروس

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • 2
  • >
  • >>