برندهای برتر آرایشگاه داماد

در وب سایت مجموعه برند آنالیز شما کاربران گرامی می توانید به راحتی اطلاعات جامعی درباره آرایشگاه داماد و برندهای برتر در این زمینه بدست آورید. همچنین این امکان برایتان فراهم هست تا دسته بندی مورد نظر خود را براساس منطقه و امتیازهای تعلق گرفته فیلتر کنید تا به راحیت بتوانید به هر بخشی که می خواهید دسترسی داشته باشید.

در گذشته دامادها در روز عروسی خود به آرایشگاه محل رفته و موهای سر و صورتشان را اصلاح می کردند و تمام! تمام آرایش و پیرایش داماد در همین کار خلاصه می شد. اما امروزه شرایط تغییر کرده و دامادها نیز همچون عروس خانم ها از مدتها قبل نوبت آرایشگاه می گیرند. در طی سالهای اخیر آرایشگاه های مردانه با تبعیت از جدید‌ترین متدها و مدل‌های پیرایش مردان در تمام دنیا برای خدمات نامزدی، عقد و عروسی ویژه‌ای را ارائه می‌دهند.

خدمات ارائه شده در آرایشگاه مردانه برای داماد

ماساژ و پاکسازی پوست صورت

برای طراوت بخشیدن به پوست به زمانی بیشتر از یک روز نیازمند هستید بنابراین بهتر است پس از انتخاب آرایشگاه داماد, آرایشگرتان پوست دست و صورت شما را مدتی تحت نظر داشته و با کمک کرم ها و ماسک های خاص پاکسازی و جوانسازی پوست و همچنین ماساژهای مناسب که باعث بهبود جریان خون در صورت و درنتیجه شفافیت صورت می‌شود را انجام دهد.

اصلاح موهای صورت

همه آقایان ریش و سبیل دارند و نامرتب بودن و یا زیادی بلند بودن موهای صورت جلوه زیبایی ندارد. آرایشگر در روز عروسی سعی می کند با توجه به فرم صورت داماد موهای صورت وی را به بهترین شکل ممکن اصلاح کند. اگر شما تمایل دارید در روز عروسی تان ریش داشته باشید بهتر است از مدل ریش زیبایی برای اصلاح و فرم دادن ریش های خود استفاده کنید  و همچنین از مشاوره آرایشگاه داماد مورد نظر خود بهره ببرید.

اصلاح موی سر و فرم دهی آن

کوتاه کردن موی داماد اغلب در روز عروسی یا یک روز قبل از مراسم عروسی در آرایشگاه داماد انجام می شود و بهتر است شما از آرایشگرتان بخواهید بعد از کوتاه کردن موهایتان از مدل موی شیک و مناسبی برای فرم دادن به موهایتان استفاده کند.

گریم صورت داماد

گریم صورت داماد به این دلیل انجام می شود که در آتلیه زمان عکس گرفتن صورت داماد هماهنگ تر با صورت عروس به نظر برسد زیرا زیر نور فلاش های دوربین های عکاسی همه خطوط و لکه های صورت واضح می باشند. بنابراین گریم کردن صورت سبب می شود که صورت عروس و داماد یکدست به نظر برسد.

در واقع اگر آرایشگر به شما پیشنهاد گریم می‌دهد این به معنی خط چشم کشیدن و قرمز کردن گونه‌های شما نیست بلکه افراد متخصص حاضر در آرایشگاه داماد , چهره شما را با تکنیک‌های گریم متعادل می‌کنند. چنین متخصصانی می‌دانند چطور با استفاده از مواد گریم اوج جذابیت چهره داماد را به مهمان ها منعکس کنند. مثلا اگر داماد دور چشم‌هایش چروک دارد, بینی‌اش کمی پهن است اما فک استخوانی مردانه و جذابی دارد گریمور ضمن تعدیل دو اشکال جزئی صورت, فک او را بارزتر نمایش می‌دهد.

نکات مهم در انتخاب آرایشگاه داماد

از تجربیات دیگران کمک بگیرید. برای نمونه ببینید کدام یک از اطرافیانتان مدل موی مورد نظرتان را دارد.

در صورتی که پکیج کامل پیرایش داماد را انتخاب نمایید به صرفه تر خواهد بود. اگر بخواهید خدمات مجالس و مراسم را جداگانه انتخاب کنید قطعا هزینه بیشتری را در بر خواهد داشت. با توجه به منطقه قرارگیری سالن و سطح کاری آن هزینه ها با هم متفاوت هستند.

بهتر است آرایشگاه دامادی که انتخاب می کنید به سالن آرایش عروس و گلفروشی نزدیک باشد تا در وقتتان صرفه جویی شود.

مدارک آرایشگاه داماد را چک کنید. بسیاری از آرایشگاه ها در تبلیغات خود از متدها و مدارک به روز بین‌المللی صحبت می‌کنند اما در واقع فقط مدرک دوره عمومی فنی حرفه‌ای را دارند.

سالنی مورد پسند واقع می شود که پرسنل آن رفتار محترمانه ای داشته تا مشتریانش راضی باشند.

سخن پایانی

انتخاب یک آرایشگاه داماد که خدمات باکیفیتی ارائه دهد و یک شب بیاد ماندنی را برای شما عزیزان فراهم کند کار دشواری خواهد بود اما برند آنالیز به شما کمک خواهد کرد. برای شناسایی برندهای برتر آرایشگاه داماد با ما در این بخش همراه باشید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در آرایشگاه داماد

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

1
آرایشگاه داماد حمید بخشی
آرایشگاه مردانه حمید بخشی

تهران، زعفرانیه، میدان اعجازی

مشخصات و اطلاعات تماس
5 ( 1 رای)


  • <<
  • <
  • 1
  • 2
  • >
  • >>