برندهای برتر سرویس طلا و جواهر عروس

برای اینکه بتوانید یک سرویس طلا و جواهر شیک و مناسب تهیه کنید ابتدا باید اطلاعات جامعی در این زمینه بدست آورید. مجموعه برند آنالیز مفتخر است تا شما را در خصوص بسیاری از خدمات مجالس و مراسم مخصوصا در این زمینه یاری کند. همچنین می توانید برندهای برتر طلافروشی را شناسایی کرده و اطلاعات مفیدی در رابطه با هر یک بدست آورید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.برگزاری مجلس عروسی و جزئیات آن از دیرباز یکی از دغدغه‌های افراد در تمامی فرهنگ‌های دنیا بوده است. آماده کردن متعلقات مراسم ازدواج بسیار وقت گیر و البته هیجان انگیز و پراسترس است. یکی از بخش های مهم آن خرید سرویس طلا و جواهر عروس می باشد. امروزه بدلیل تنوع زیاد طلا و جواهرات موجود در بازار و امکان طراحی انواع مدل ها انتخاب برای عروس و دامادها کمی دشوار است.

در فرهنگ ما رسم است که در قبل جشن عقد, خانواده داماد سرویس طلایی به عروس خانم هدیه میدهند که بعد از حلقه, بخش جداناشدنی مراسم ازدواج و نمادی از این مراسم و وصلت مبارک می باشد. معمولا سرویس طللا و جواهر عروس طرحی پر تجمل, پرکار و کلاسیک بوده که در جشن عقد و عروسی, عروس خانم آن را استفاده کرده و زیبایی و درخشش خود را دوچندان میکند. اما در زندگی مدرن و با تغییر در عقاید و سلایق جوانان و حرکت آنان به سمت سادگی, گاه این مراسم و این هدیه به نوع دیگری اجرا میگردد.
نکات مهم در انتخاب سرویس طلا و جواهر
بوددجه در اولویت است
اگر نمی‌خواهید تمام پول مراسم ازدواج خود را برای خرید سرویس طلا و جواهر عروسی خرج کنید, کمی ذکاوت به خرج داده و برای این کار بودجه تعیین کنید. به این ترتیب نه تنها هزینه‌های اضافی و غیر ضروری را کاهش می‌دهید بلکه می‌توانید پول بیشتری برای مابقی بخش های مراسم خود داشته باشید.
مدل لباس عروس خود را در نظر داشته باشید
سبک جواهرات شما از جمله گردنبند , گوشواره ها و دستبند شما باید تکمیل کننده سبک لباس شما باشند تا جذابیت شما را چند برابر کنند. بنابراین توصیه می شود قبل از انتخاب سرویس طلا و جواهر در مورد لباس عروسی خود تصمیم بگیرید. در نظر گرفتن سبک گردنبند متناسب با فرم یقه نه تنها شیک بودن را به لباس عروسی شما اضافه می کند بلکه چهره شما را بسیار زیباتر نشان می دهد.
در انتخاب رنگ دقت داشته باشید
در کشور ما در چند سال اخیر خرید سرویس طلای سفید با استقبال بیشتری از جانب مشتریان برخوردار بوده است. طلا در اصل و به حالت خام زرد رنگ است و بعدها در اثر فعل و انفعالات خاصی تغییر رنگ داده و به رنگ سفید در می آید. در زمان های قدیم باور عمومی بر این بود که طلای سفید کم ارزش تر از طلای زرد رنگ است.

شاید بتوان در توجیه این باور عمومی گفت که چون طلا از دیرباز به رنگ زرد در بازار موجود بوده, مردم به این باور رسیده بودند که طلای سفید جنس اصل نیست. ولی بعدها با گسترش خرید و فروش و ایجاد تنوع در طراحی, طلای سفید توانست جایگاه خوبی برای خود پیدا کند.

داشتن سلیقه خوب در انتخاب سرویس طلا و جواهر عروس بسیار مهم است. فلزات سفید روشن مانند طلای سفید و پلاتین با لباس عروس سفید انتخاب خوبی بنظر می آید. در حالی که فلزات با رنگ های گرمتر مانند طلای زرد و زرگلد , لباس های طلایی و شیری را به زیبایی تکمیل می کنند.
از مد روز باخبر باشید
برای اینکه در بهترین شب زندگی‌تان به بهترین شکل جلوه کنید و کاری کنید که طلا و جواهر با لباس عروس شما هماهنگی داشته باشد, باید بتوانید در مورد ترند روز طلا و جواهر تحقیق کنید. بنابراین برای اینکه به بهترین نتیجه در خرید سرویس طلا و جواهر برسید, قبل از خرید در مورد ترند روز اطلاعات کسب کنید. بدانید که چه نوع گردنبند یا چه سنگ‌ قیمتی مد روز است. طلای سفید رو بورس است یا طلای زرد و کدام سبک بیشترین طرفدار را دارد.
از طلافروشی مطمئن خرید کنید
برای خرید سرویس طلا و جواهر عروس حتما باید به یک طلافروشی مطمئن و قابل اعتماد مراجعه کرد. همچنین در زمان خرید جواهرات دقت کنید که از فروشنده شناسنامه و یا همان فاکتور را دریافت کنید.
نکته نهایی
هنگام خرید به قفل گردنبند, دستبند  و گوشواره دقت کنید. محکم بودن قفل را بررسی کنید و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید. چرا که ممکن است در اثر یک بی احتیاطی طلای ارزشمند خود را از دست بدهید. در ادامه با ما همراه باشید تا برندهای برتر در زمینه خدمات نامزدی، عقد و عروسی مخصوصا سرویس طلا و جواهر عروس را مشاهده کنید. همچنین می توانید این لیست را براساس منطقه , امتیازهای تعلق گرفته و دسته بندی مورد نظرتان فیلتر کنید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در سرویس طلا و جواهر عروس

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز


  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>