برندهای برتر گل آرایی ماشین عروس

شناسایی برندهای برتر در زمینه دسته گل عروس و گل آرایی ماشین عروس در دنیای شلوغ امروز کار دشواریست. اما مجموعه برند آنالیز مفتخر است تا شما را در این زمینه راهنمایی کرده و اطلاعات جامعی در اختیارتان قرار دهد. همچنین در این بخش می توانید به راحتی لیستی از بهترین ها را مشاهده کرده و آن ها را براساس منطقه و امتیازهای تعلق گرفته فیلتر کنید. هنگامی که به موسسات و شرکت های خدمات مجالس و مراسم مراجعه می کنید آنان موظف اند تا در برگزاری مراسم ازدواج شما کمک کرده و بهترین ها را پیشنهاد کنند. یکی از این مشاوره ها معرفی بهترین گل فروشی ها جهت خرید دسته گل و گل آرایی ماشین عروس می باشد. این دو از بخش های مهم جشن عروسیتان محسوب می شوند.

راهنمای انتخاب دسته گل عروس

یکی از موثرترین مواردی که در مجلس عروسی به چشم می آید دسته گل عروس خواهد بود بنابراین نباید سرسری از آن رد شوید.

تناسب با لباس عروس

سبک لباس شما در انتخاب دسته‌ گل عروس بسیار مهم است. پیش از اقدام برای خرید دسته گل تصمیم بگیرید که چه مدل لباس عروسی می خواهید بپوشید؟ اگر لباسی با دنباله بلند دارید می‌توانید دسته‌گل‌های آبشاری را انتخاب کنید و اگر می‌خواهید لباس پرنسسی بپوشید دسته ‌گل‌های گرد بیشتر با لباس شما تناسب دارند. در اصل هماهنگی دسته ‌گل با لباس عروس در زیبایی و جذابیت عروس تاثیر بسزائی دارند.

استفاده از رنگ فصل

می توانید از ترکیب رنگ فصل برگزاری مراسم عروسی خود برای انتخاب گل های دسته گل عروس ایده بگیرید. دسته گل های نقره ای, سفید و طلایی برای فصل زمستان هماهنگی دارند و دسته گل های کهربایی, نارنجی و قرمز با فصل پاییز مناسب اند. اگر در فصل بهار جشن ازدواج تان را برگزار می کنید, سراغ دسته گل های صورتی, آبی و سبز بروید. دسته گل هایی به رنگ مرکبات هم برای عروسی تابستانی شما عالی خواهند بود.

تناسب با آرایش

یکی از مواردی که باید به هنگام انتخاب دسته گل عروس مد نظر داشته باشید انتخاب گل با توجه به رنگ پوست و از همه مهمتر سبک آرایشی است که می خواهید داشته باشید. مثلا با داشتن پوستی روشن به هیچ عنوان از دسته گل های تیره و یا گل هایی که خیلی تیره رنگ هستند استفاده نکنید. حال اگر تم شما قرمز, صورتی و یا هر رنگ دیگری است, دسته گل خود را با توجه به تم آرایشی البته کمی تیره تر انتخاب نمایید.

انتخاب گل های مقاوم

دقت داشته باشید که این دسته گل باید یک روز کامل در شرایط آب و هوایی مختلف دوام آورده و تازگی و طراوت خود را حفظ کند. پس اگر تمایل دارید در طراحی دسته گل عروسی خود از گل های طبیعی استفاده کنید بهتر است گل هایی را انتخاب کند تا ماندگاری بالاتری داشته باشند. برای این کار می توانید از گل فروشی مشاوره بخواهید.

نکات مهم در گل آرایی ماشین عروس

استفاده از طرحهای ساده و مینیمال

ماشین عروس جزء آن دسته آیتم هایی است که باید به صورت مینیمال و ساده طراحی شود. روی ماشین و درهای ماشین برای تزیین کافی هستند و ظاهری شیک تر دارند. لزومی ندارد پشت ماشین را طراحی کنید یا اگر پشت ماشین را طراحی کردید از چیدمان جلوی ماشین صرف نظر کنید. به یاد داشته باشید داماد در حال رانندگی است و نباید گل آرایی زیاد حواسش را پرت کند.

توجه به رنگ ماشین

در گل آرایی ماشین عروس می بایست رنگ گل ها با رنگ زمینه ماشین در تضاد باشند تا جلوه بیشتری داشته باشند. بر روی ماشین های تیره می توانید از گل های صورتی ملایم و سفید استفاده کنید. برای ماشین هایی که به رنگ سفید هستند بهترین رنگ گل ها شامل صورتی پررنگ و قرمز و سرخ است.

الهام گرفتن از طبیعت

یکی از ایده های طراحی ماشین عروس الهام گرفتن از طبیعت است. در این تزئینات گل ها با ترتیب خاصی روی ماشین قرار گرفته می شوند و مانند یک باغ گل زیبا تزیین می شود. می توانید شکل هایی مانند قو و یا طاووس را با استفاده از گل های رنگی روی ماشین عروس به تصویر بکشید که فوق العاده جذاب و زیبا هستند.

استفاده از گل های بادوام

البته این موضوع برای گل فروشی ها به وضوح روشن است. بهتر است همیشه از گل‎هایی برای تزئین ماشین عروس استفاده کنید که از دوام و مقاومت بالایی برخوردار باشند و تنها پس از گذشت ساعاتی از مراسم پژمرده و پلاسیده نشوند. بهتر است قبل از تعیین تاریخ مراسم از شرایط آب و هوایی مطلع باشید چرا که تزئین ماشین عروس در یک روز بارانی تنها باعث هزینه‌های مازاد خواهد شد.

نکته نهایی

اگر قصد اجاره ماشین عروس دارید بهتر است هنگام گل آرایی ماشین عروس به گل فروشی تاکید کنید که بسیار مراقب بوده و در حین تزئین ماشین عروس آسیبی به ماشین وارد نشود. همچنین از چسب هایی استفاده کنند که رد آن بر روی ماشین نماند. در نهایت با ما همراه باشید تا برندهای برتر دسته گل عروس و گل آرایی ماشین عروس و خدمات نامزدی، عقد و عروسی را بشناسید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در گل آرایی ماشین عروس

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>