برندهای برتر تاج و تور عروس

اگر می خواهید در شب عروسی خود همچون ملکه ای بدرخشید با برند آنالیز همراه باشید تا بتواانید به راحتی برندهای برتر در زمینه تاج و تور عروس را شناخته و اطلاعات جامعی درباره آنها بدست آورید. همچنینی این امکان برای شما عزیزان فراهم است تا لیست نهایی را براساس منطقه مورد نظر و امتیازهای تعلق گرفته فیلتر کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

نکات مهم در انتخاب تاج و تور عروس

همه عروس خانم ها دوست دارند در جشن عروسی خود همچون یک ملکه بدرخشند. زیباترین  میکاپ , مدل موی شیک و مدرن  , لباس عروس چشم گیر و از همه مهمتر تاج و توری شگفت انگیز. بله درست متوجه شدید! تاج و عروس یکی از مهم ترین بخش ها در ظاهر عروس است. ممکن است برخی افراد از کنار این موضوع به سادگی بگذرند اما باید بدانید که تاثیر تاج و تور عروس بر ظاهر فرد بسیار زیاد می باشد.

یکی از خدمات شرکت ها و موسسات خدمات مجالس و مراسم، پیشنهاد دادن مکان های مختلف برای خرید و یا سفارش لباس و تجهیزات عروس است. بنابراین اگر از خدمات نامزدی، عقد و عروسی این شرکت ها برای برگزاری مراسم عروسی خود استفاده می کنید می توانید از مشاوره آنها جهت انتخاب بهترین مکان برای خرید لباس و تاج و تور عروس بهره مند شوید.

مدل لباس عروس

تاج و تور می بایست تکمیل کننده جلوه زیبای لباس عروس باشند. اگر لباس شما دارای سنگ دوزی و تزئینات زیاد است نباید از تورهای خیلی بلند استفاده کنید چرا که استفاده از تورهای بلند باعث می شود جلوه لباستان کاهش یابد.

همچنین اگر دامن لباس عروس شما پوف زیادی دارد باز هم بهتر است از تورهای بلند صرف نظر کنید. اما اگر دامن لباستان پوف کمی دارد می توانید از مدل تورهای راسته و یا پرنسسی استفاده کنید.

از طرفی هماهنگی تاج و لباس عروس یکی از موارد بسیار مهمی می باشد که لازم است در انتخاب تاج به آن دقت شود. اگر بین تاج و لباسی که انتخاب می کنید هماهنگی نباشد باعث به هم خوردن هارمونی آرایش و لباستان خواهد شد و تاثیر مناسبی نخواهد داشت.

مدل موی عروس

مدل شینیون مو نیز از دیگر عوامل تاثیرگذار در انتخاب تاج و تور عروس است. بطور معمول برای مدل موهای باز و یا آبشاری , تور منتیلا و یا کلاه ژولیت استفاده می شود. در این حالت می توانید تاج را بر روی شینیون و یا بالای آن قرار داده و تور را به آن متصل کنید.

تناسب تاج عروس با فرم صورت

توجه به این نکته خیلی مهم است که نوع تاجی که انتخاب می کنید متناسب با فرم صورتتان باشد. بهتر است برای صورت های کشیده از تاج کوتاه تر و صورت های پهن از تاج بلندتر استفاده کرد. صورت های بیضی می توانند از هرنوع تاجی استفاده کنند. اشخاصی که پیشانی بلند دارند بهتر است از تاجی که روی پیشانی می آید استفاده کنند تا زیبایی آنان چند برابر شود.

تناسب با مدل جواهرات

انتخاب تاج و تور عروس به مدل جواهراتی که استفاده می‌ کنید هم ربط دارد. اگر شما سرویس جواهرات پر از نگین دارید و اتفاقا لباس عروستان هم نگین دار است , می بایست از یک تور پر زرق و برق همراه با یک تاج ساده استفاده کنید. دلیل انتخاب تاج ساده آن است که میان این همه شلوغی و زرق و برق , داشتن یک تاج شلوغ چندان جالب نبوده و اصطلاحا توی ذوق می زند. در واقع اگر سر تا پای شما با مروارید و نگین پوشانده شود قطعا خوب به نظر نخواهید رسید.

محل برگزاری مراسم

بسیاری از عروس خانم ها هنگام انتخاب تاج و تور خود به این نکته توجهی ندارند. اگر مراسم عروسی شما در باغ , ساحل و یا محلی بدون سقف برگزار می شود بهتر است از تورهایی کوتاه و با قد نهایتا تا پشت زانو استفاده کنید. تغییرات آب و هوایی و یا کشیده شدن تور بلند بر روی زمین باعث کثیفی آن شده و زیبایی اش را از بین می برد. اما در مکان های سرپوشیده انتخاب تورهای بلند می تواند اولین گزینه شما باشد.

سخن پایانی

برای انتخا بهترین محل جهت تهیه تاج و تور عروس نیاز دارید تا برندهای برتر این زمینه را بشناسید. برند آنالیز شما را یاری خواهد کرد. پس با ما همراه باشید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در تاج و تور عروس

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز