برندهای برتر سفارش گل ترحیم

سفارش گل ترحیم و تسلیت برای مراسمات ختم و عزا از جمله رسومات رایج در کشور ما است. گل های ترحیم و تسلیت با در نظر گرفتن نوعی که دارند متفاوت هستند. این نوع گل ‌ها در شکل‌های متنوع و قیمت‌های مختلفی وجود دارند. بنابراین می‌توان انواع گل ترحیم و تسلیت را برای همدردی با بازماندگان متناسب با قیمتی که دارند سفارش داد‌.

سفارش گل ترحیم

سفارش گل ترحیم را می‌توان به صورت اینترنتی نیز انجام داد. امروزه از انواع گل و تاج گل ترحیم برای تسلیت استفاده می‌شود. این گل ‌ها به مسجد و یا محل برگزاری مراسم ختم ارسال می‌شوند. این تاج گل ‌ها دارای ابعاد و اشکال متنوعی هستند. بنابراین مشتریان می‌توانند برای عرض تسلیت انواع گل  را به صورت تاج گل یک طبقه یا تاج گل دو طبقه و سه طبقه سفارش دهند. در تزیین دسته گل و تاج گل برای مراسم ترحیم از گل های مختلفی مثل لیلیوم، داوودی و غیره با رنگ سفید یا سبز استفاده می‌کنند.

سفارش آنلاین گل ترحیم

با مراجعه به مراکزی که در زمینه خدمات تدارکات ختم و ترحیم فعالیت می‌کنند، شما می‌توانید انواع دسته گل و تاج گل ترحیم را به صورت آنلاین سفارش دهید. در این مراکز گل‌فروشی های وی آی پی مختلف انواع گل تسلیت را در طیف قیمتی مختلف آماده می‌کنند. بنابراین می‌توان گل تسلیت لاکچری یا تاج گل ترحیم با قیمت ارزان را انتخاب کرد. با سفارش تاج گل ترحیم به صورت اینترنتی می‌توانید به همراه تاج گل یک کارت که در آن متن دلخواه چاپ شده را انتخاب کنید. سپس تاج گل را برای شریک شدن در غم بازماندگان ارسال به محل مورد نظر بفرستید.

گل ترحیم رومیزی

از انواع سفارش گل ترحیم می‌توان به گل ترحیم رومیزی اشاره کرد که برای مراسم سوگواری به کار برده می‌شود. این نوع گل به علت اندازه کوچک‌تری که در مقایسه با تاج گل دارد طرفداران آن نیز بیشتر است. طراحی گل رومیزی ترحیم در ابعاد مختلفی صورت می‌گیرد. بنابراین با در نظر گرفتن مراسم و مراجعه به مراکز ارائه دهنده خدمات مجالس و مراسم می‌توان گل رومیزی ترحیم را در ابعاد مختلف سفارش داد. برای سفارش دادن این نوع گل می‌توان از گل های مختلفی استفاده کرد. گل هایی که برای مراسم ختم به کار برده می‌شوند، معمولاً دارای رنگ‌های سفید و ملایم هستند. رنگ سفید به عنوان نماد بی‌گناهی استفاده می‌شود. در واقع گل های سفید در گل رومیزی ختم نماد آمرزش، آرامش و تسلی خاطر بازماندگان هستند.

جعبه گل ترحیم و تسلیت

جعبه گل تسلیت یکی از ایده‌هایی است که برای هدیه گل مناسب به مناسبت تسلیت و همدردی می‌توان سفارش داد. سفارش باکس گل تسلیت مزایای زیادی نسبت به دیگر سبدهای گل و یا دسته گل دارد. این ‌باکس به دلیل جنس محکمی که دارد می‌تواند از گل ‌ها به خوبی محافظت کند. همچنین در باکس گل تسلیت از اسفنج خیس استفاده می‌شود. بنابراین رطوبت لازم برای گل‌ ها به خوبی تأمین می‌شود. این جعبه در مقایسه با دیگر محصولات بسیار زیبا و شیک بوده و انتخاب مناسبی برای خریداران گل های تسلیت خواهد بود.

سخن پایانی

اگر قصد سفارش گل ترحیم را از بهترین مراکز دارید، خوب است بدانید ما در این بخش از برند آنالیز می‌خواهیم ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر را به شما معرفی کنیم. این مراکز در زمینه خدمات گل و تاج گل مراسم ترحیم فعالیت می‌کنند. پس شما می‌توانید از میان آن‌ها بهترین مرکز را انتخاب کرده و سفارش خود را با خیالی آسوده برای گل تسلیت به آن بسپارید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در سفارش گل ترحیم

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>