برندهای برتر گل آرایی مجالس

گل آرایی مجالس از جمله خدمات ارائه شده در شرکت های خدمات مجالس می‌باشد. از آنجایی که برای فضای برگزاری مجالس ماشین عروس و بسیاری از موارد دیگر انجام گل آرایی مهم است، پس حتماً در انتخاب این گل‌ها باید دقت کافی به خرج دهید.

خدمات گل آرایی مجالس

یکی از جذاب‌ترین انواع خدمات مجالس و مراسم گل آرایی است که اهمیت زیادی در بهتر برگزار شدن مراسم دارد. در ابتدا شاید شما فکر کنید گل آرایی فقط مختص مراسم نامزدی، عروسی یا سالگرد ازدواج و این چنین مواردی می‌باشد اما باید خاطر نشان کرد که برای برگزاری هرگونه مراسم از جمله سمینارها، جشن های شادی، همایش ها و حتی مراسم ختم و ترحیم گل آرایی اهمیت زیادی دارد زیرا جلوه‌ای خاص به مراسم می‌دهد. انجام آن در مراسم ترحیم و ختم می‌تواند در افراد حاضر ایجاد آرامش کند. چرا که انواع گل مظهری از آرامش است از این رو اهمیت زیادی پیدا کرده است.

نکات مهم در گل آرایی مجالس

گل آرایی در واقع سازمان دادن تعداد‌ گل است که زیبایی خاصی به یک محیط می‌دهد. برای انجام گل آرایی باید ابتدا نکاتی را مد نظر قرار داد. مثلاً مهم‌ترین نکته بررسی نوع مراسم برگزار شده است. همچنین موارد زیر جزو نکات مهم گل آرایی و دیزاین مراسم می‌باشد:

  • توجه به هارمونی رنگ ها: نکته بسیار مهم که در گل آرایی باید به آن شود، رعایت هارمونی رنگ ها است. لازم است برای گل آرایی و دیزاین از رنگ‌های ترکیبی خنثی، گرم و سرد استفاده شود. همچنین تناسب رنگ گل آرایی با مراسم اهمیت زیادی دارد.
  • میزان گل آرایی: مشخص کردن میزان و نوع گل آرایی از دیگر نکات مهم می‌باشد. به طوری که هر مراسم دارای اجزای مختلفی است از این رو باید تناسب در این اجزا به خوبی رعایت گردد تا همه چیز به درستی به چشم بیاید.
  • بودجه مناسب برای گل آرایی: در نظر گرفتن بودجه اختصاصی برای گل آرایی مراسم نیز اهمیت زیادی دارد. زیرا رنج قیمتی که برای این خدمات پذیرایی و دیزاین وجود دارد بسیار گسترده است و شما می‌توانید با توجه به حجم کار، گل‌های به کار رفته، میزان کار روی آن و نوع گل‌های بکار رفته این قیمت را مشخص کنید.

گل آرایی مراسم عروسی

همان طور که پیش‌تر هم اشاره شد یکی از نکات بسیار مهم در هنگام گل آرایی مجالس، مشخص کردن نوع مراسم می‌باشد. چنانچه شما بخواهید برای مجالس شادی چون عروسی از خدمات گل آرایی استفاده کنید، باید بدانید که ورودی باغ یا تالار و جایی که عروس وارد می‌شود اولین جایی است که گل آرایی در آن خودنمایی می‌کند. همچنین گل آرایی میز پذیرایی، میز شام، میز کیک، جایگاه عروس و داماد، سفره عقد و موارد این چنین جزوه مهم‌ترین نمونه‌های گل آرایی برای مراسم عروسی است.

گل آرایی مجالس ختم و ترحیم

با وجود این که امروزه برای مجالس ختم و ترحیم نیز گل آرایی انجام می‌شود باید بدانید این امر جهت ایجاد آرامش در میان دوستان و آشنایان و فرد مرحوم شده خواهد بود. از جمله گل‌های بسیار مناسب برای مراسم ختم و ترحیم گل گلایل، زنبق و رز می‌باشد.

سخن پایانی

از آنجایی که خدمات گل آرایی مجالس همچون دیگر خدمات پذیرایی امروزه به شیوه‌های مختلف و توسط مجموعه‌های بسیاری انجام می‌گیرد. اگر شما هم برای دریافت این خدمات به دنبال بهترین مراکز هستید ما در این قسمت از برند آنالیز ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر را در این حوزه به شما معرفی می‌کنیم تا کار شما برای انتخاب این خدمات و مراکز راحت‌تر شده و همچنین بتوانید بهترین خدمات را دریافت نمایید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در گل آرایی مجالس

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز


  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>