برندهای برتر سفارش سنگ مزار

برای سفارس سنگ مزار باید نکات مهمی را در نظر گرفت. چرا که این محصول در انواع مدل‌ها و رنگ‌ها و با طراحی‌ها و حکاکی‌های مختلفی عرضه می‌شود. پس ابتدا باید بدانید که چه می‌خواهید و با توجه به معیارهایی چون کیفیت و دوام سنگ مزار بهترین نمونه آن را سفارش دهید. در ادامه این مقاله اطلاعت جالبی برای انتخاب بهترین سنگ مزار گردآوری شده است.

نکات مهم برای سفارش سنگ مزار
از آنجایی که تنوع این محصول بسیار گسترده است بهتر است که هنگام سفارس سنگ مزار موارد زیر رعایت شود:

قیمت: عواملی چون نوع سنگ، ضخامت سنگ، طرح و نقوش سنگ از هزینه‌هایی است که بر قیمت سنگ مزار تأثیر می‌گذارد در نتیجه مهم‌ترین عامل در خرید سنگ مزار توان مالی افراد است.
عرف خانوادگی و مذهبی: از دیگر عوامل مهم در انتخاب سنگ مزار عرف خانوادگی است. به طوری که بعضی از خانواده‌ها یک مقبره خانوادگی دارند و از سنگ‌های مشابه استفاده می‌کنند. همچنین مذاهب مختلف نیز سنگ‌های مزار مختلفی می‌پسندند.
قوانین آرامستان: در برخی از آرامستان ها گذاشتن بالاسری، باغچه و ارتفاع دادن به سنگ ممنوع است و باید طبق این موارد سنگ را انتخاب کرد.

همچنین دوام و کیفیت و طرح سنگ و نوع حکاکی نیز از دیگر معیارها در انتخاب سنگ مزار است. درعین حال با کمک شرکت های خدمات مجالس و مراسم می‌توان بهترین سنگ مزار را با قیمت مناسب سفارش داد.

انواع سنگ برای سفارش سنگ مزار
امروزه سفارش سنگ مزار با توجه به انواع مختلفی که وجود دارد کمی دشوار است بهتر است که با انواع سنگ مزار آشنا شوید تا بتوانید نمونه مناسب را سفارش دهید.

سنگ مزار مرمر: از زیباترین سنگ‌های تزئینی دنیا سنگ مرمر است که در برابر عوامل محیطی و تغییرات جوی بسیار مقاوم است و جذب آب آن نیز بسیار پایین است که همین امر سبب شده به سنگ مناسبی برای مزار تبدیل شود.
سنگ جدید نانو: سنگ نانو یک سنگ مصنوعی است در کارخانه از تلفیق پودر سنگ‌های مختلف و سیمان تولید می‌شود. این سنگ هیچ خط و رگه‌ای در این سنگ وجود ندارد و در رنگ سفید و کرم موجود است و مقاومت بسیار بالایی دارد
سنگ گرانیت: این نوع سنگ از پرکاربردترین سنگ‌های مزار است که معمولاً رنگ مشکی و طوسی آن برای سنگ مزار کاربرد دارد. سنگ هرات و سنگ شبق از دیگر مناسب برای سنگ مزار است.

سفارش سنگ مزار طبیعی یا مصنوعی
هر کدام از سنگ‌های مصنوعی و طبیعی مزایای خاصی دارند. که انتخاب آن به سلیقه و توان مالی افراد بستگی خواهد داشت. سنگ‌های مصنوعی به دلیل اینکه در کارخانه تولید و فرآوری می‌شوند از زیبایی ظاهری بهتری برخوردار هستند. در حالی که دوام و کیفیت سنگ‌های طبیعی بیشتر است. البته می‌توان با راهنمایی از مراکز خدمات تدارکات ختم و ترحیم بهترین نوع سنگ مزار را با قیمت مناسب سفارش داد.

سخن پایانی
سفارش سنگ مزار باید طبق اصول و قوانینی که در بالا به آن اشاره شد انجام شود. امروزه می‌توان برای خرید و سفارش این محصول از بهترین مجموعه‌ها عمل کرد. به همین دلیل ما در این بخش از برند آنالیز 10 برند برتر و مجموعه موفق در این زمینه را معرفی کرده‌ایم تا شما به راحتی بتوانید نیاز خود را رفع نمایید و بهترین خدمات را دریافت کنید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در سفارش سنگ مزار

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>