برندهای برتر کیک تولد

کیک تولد امروزه به مهم‌ترین بخش هر تولدی تبدیل شده است. ابتدا در فرهنگ رومیان کیک‌ به عنوان دسر در جشن‌های عروسی و تولد سرو می‌شد. اما با رونق گرفتن این خوراکی خوشمزه در قرن پانزدهم نانوایی‌ها در آلمان شروع به پختن انواع کیک‌ نمودند و مردم برای جشن تولد از آن استفاده می‌کردند. تا به امروز که استفاده از کیک‌ها در جشن تولد مرسوم شده و اصلی‌ترین اقلام این گونه جشن‌ها به شمار می‌رود.

آشنایی با انواع کیک تولد

از آنجایی که کیک از مهم‌ترین اقلام تولد به شما می‌رود امروزه در انواع طرح‌ها و اشکال مختلفی تولید می‌شود. شما هر گونه سلیقه‌ای که داشته باشید می‌توانید نوعی از آن را تهیه نمایید. از طرح‌های فانتزی و عجیب گرفته تا طرح‌های ساده و کلاسیک همگی کیک‌هایی هستند که می‌توان برای جشن تولد آن را خریداری کرد. از مهم‌ترین انواع کیک می‌توان به کیک‌های فانتزی بچه گانه که معمولاً برگرفته از طرح‌های کارتونی است اشاره کرد. همچنین کیک شکلاتی، کیک‌های رنگی و شاد و خیلی از مدل‌های دیگر که می‌تواند مناسب خانم‌ها و آقایان باشد.

نکات خرید کیک تولد

با توجه به اهمیت کیک در جشن تولد بهتر است که هنگام خرید و انتخاب آن موارد زیر را رعایت نمایید:

  • انتخاب قنادی مناسب: مطمئن باشید که قنادی که می‌خواهید کیک را از آنجا تهیه کنید خوش قول است و از مواد اولیه باکیفیت استفاده می‌کند.
  • اندازه و وزن کیک متناسب با تعداد مهمانان باشد.
  • طرح کیک مطابق تم و شخصی که می‌خواهید برای او تولد بگیرید باشد.
  • عطر و طعم کیک عامل مهم دیگری است که علاوه بر ظاهر آن باید به آن توجه کرد و از طعم‌های همه پسند استفاده کرد

همچنین بهتر است از شرکت‌هایی که خدمات تولد را ارائه می‌دهند کمک بگیرید تا در زمان مشخص بهترین کیک را متناسب با میزان بودجه و سلیقه شما عرضه کنند.

بررسی قیمت کیک تولد

عوامل مختلفی بر قیمت کیک مراسم تأثیر می‌گذارند. تزئین کیک از مهم‌ترین عوامل قیمت گذاری آن است. چرا که تزیین کردن یک هنر است و هرچه طرح شما پیچیده‌تر باشد باید هزینه‌ی بیشتری را متقبل شوید. مواد اولیه مرغوب نیز به مراتب کیفیت و طعم کیک را افزایش خواهد داد. پس سعی کنید به خاطر هزینه کم‌تر طعم کیک را نادیده نگیرید. بنابراین می‌توان گفت که کیفیت مواد اولیه هم از عوامل قیمت گذاری کیک محسوب می‌شود. ممکن است بر اثر استرس و شلوغی قبل از مهمانی نتوانید تمرکز داشته باشید. در این میان توجه داشته باشید که با کمک با توجه به هزینه‌ای که می‌خواهید برای خرید کیک صرف کنید؛ می‌توانید بهترین نوع آن را تهیه نمایید.

سخن پایانی

کیک تولد از محبوب‌ترین و خوشمزه‌ترین خوراکی‌های این مراسم است. این کیک‌ها برای گروه‌های مختلف سنی به شکل‌های متفاوت عرضه می‌شود. با توجه به نقش مهم کیک در روز تولد بهتر است که برای سفارش آن به مراکز معتبر مراجعه کنید. در این میان باید گفت مراکز بسیاری که خدمات مجالس و مراسم را بر عهده دارند، بهترین و جدیدترین نمونه‌های کیک را نیز برای جشن شما و عزیزانتان به راحتی آماده می‌کنند. بر همین اساس اگر شما هم برای خرید کیک تولد به دنبال مراکز خوب و موفق هستید. ما در ادامه این بخش از برند آنالیز 10 برند برتر و مرکز معتبر در این زمینه را معرفی کرده‌ایم تا بتوانید با قیمت مناسب بهترین کیک را از بهترین مراکز سفارش دهید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در کیک تولد

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • 2
  • >
  • >>