برندهای برتر فیلمبرداری عروسی

روز عروسی, بهترین روز در طول زندگی هر انسان است. تمامی خاطرات این روز بزرگ پس از گذشت زمان به مرور از یاد خواهند رفت؛ عکس ها و فیلم هایی که در این روز خواهید گرفت تنها یادگاری است که می تواند خاطراتتان را جاودانه سازد. بنابراین بسیار مهم است که این تنها یادگار به بهترین شکل ممکن تهیه و جمع آوری گردد.برند آنالیز در نظر دارد تا نکات مهم در فیلمبرداری عروسی را به شما همراهان گرامی توضیح داده و لیستی از برندهای برتر فیلمبرداری عروسی را در اختیارتان قرار دهد.انتخاب آتليه عروس يکي از مهم ترين قسمت های برنامه ريزی عروسی است.

اگر برای برگزاری مراسم خود از خدمات شرکت های تشریفات مجالس عروسی استفاده کنید آنها موظف اند آتلیه عروس خوب و حرفه ای به شما معرفی کنند. نحوه ساخت فیلم عروسی یا همان Weding Film در میزان جذابیت و کیفیت آن تاثیر بسیار زیادی دارد و از این رو نباید آن را ساده تلقی کنید.

نکات مهم در فیلمبرداری عروسی

سطح تجربه تيم عکاسی و فيلمبرداری

مهم ترين شاخصه آتليه عروس تجربه آنهاست. عروسی شما يک بار اتفاق می افتد بنابراين جايی برای تمرين عکاسی و آزمون و خطا نيست! جشن شما پر از لحظه هايی است که فقط يک بار اتفاق می افتند. عکاس و فيلمبردار شما بايد کوله باری از تجربه داشته باشد تا لحظات ناب را شکار کند و همه اتفاقات زيبا و ناب را ثبت کند.

تيم عکاسی و فيلمبرداری بايد سرشار از ايده های نو برای عکاسی و فيلمبرداری باشد و شما را در موقعيت های مختلف قرار داده و لحظات زيبا را ثبت کند. سن و سال, تاريخ صدور مجوز موسسه, معرفی دوستان و آشنايان قبلی که از خدمات آنها استفاده کرده اند, ديدن نمونه کارها و… همگی می توانند به شما کمک کنند تا سطح تجربه موسسه عکاسی و فيلمبرداری مجالس را محک بزنيد.

انتخاب لوکیشن مناسب

لوکیشن تاثیر بسیار زیادی بر روی جذابیت فیلم شما دارد. برخی از آتلیه ها دارای لوکیشن های مخصوصی هستند که از همه نظر مورد تایید آن ها می باشد ولی در صورتی که شما نیز لوکیشنی را سراغ داشته و با آن خاطره دارید می توانید آن را به فیلمبردار خود پیشنهاد کنید. تا لوکیشن شما مورد بررسی فیلمبردار قرار گرفته و در صورت تایید فیلم عروسی شما در آن مکان فیلمبرداری شود.

همچنین لوکیشن انتخابی باید متناسب با روز عروسی شما باشد. امروزه باغ هایی ویژه عروس و داماد طراحی شده و به فیلمبردار این امکان را می دهد که به شیوه های مختلفی کلیپ های جذابی بسازند. این لوکیشن ها بسیار مجهز بوده و حتی در برخی از آن ها تجهیزات نورپردازی نیز وجود دارد.

نوع برخورد فیلمبردار

بی شک همه عروس خانم ها و آقا دامادهای عزیز در روز مراسم خود بنا به دلایل مختلف دارای استرس و نگرانی هستند. مواردی از جمله نحوه ی خوب برگزار شدن مراسم عروسی و همینطور پیدا کردن محل برگزاری مراسم برای سایرین می تواند از جمله دغدغه های فکری عروس و داماد باشد. از این رو روش برخورد حرفه ای یک تیم فیلمبرداری می تواند تاثیر بسزایی در آرامش روحی زوج گردد.

هرچقدر شما دارای آرامش بیشتری باشید قطعا فیلمبرداری شما بهتر و در نهایت کلیپ هایی رئال تر و همینطور عاشقانه تر خواهید داشت. این نکته باید با روان شناختی دقیق گروه تصویر برداری انجام گردد، زیرا که داشتن استرس از سوی شما اجتناب ناپذیر خواهد بود و فقط آن ها هستند که می توانند با نوع برخورد خود شما را از این چالش بزرگ رها سازند.

به تیم فیلمبرداری خود اطمینان کنید

بسیار مهم است که در انتخاب آتلیه حساسیت کافی داشته باشید اما زمانی که آتلیه ای را انتخاب می نمائید دیگر باید به آنها اعتماد کامل داشته باشید و بهتر است با آن ها نهایت همکاری را داشته باشید و از راهنمایی های آن ها در بهترین شدن عکس ها و کلیپ هایتان استفاده نمائید.

سخن پایانی

با وجود آتلیه های متعدد در در کشور ممکن است زوجین در انتخاب یک تیم حرفه ای برای مراسم عروسی خود دچار مشکل شوند. برند آنالیز مفتخر است تا شما عزیزان را در این زمینه راهنمایی کند. شما می توانید برندهای برتر فیلمبرداری عروسی را شناخته و اطلاعات مفیدی در رابطه با آنها بدست آورید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در فیلمبرداری عروسی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز7
استودیو آشا
استودیو آشا

تهران، خیابان انقلاب، جمالزاده شمالی، نرسیده...

مشخصات و اطلاعات تماس اولین امتیاز را برای این برند ثبت کنید


  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>