9 ایده عالی برای برگزاری مراسم عروسی لوکس و شیک

فهیمی
اردیبهشت 8, 1400
زمان مطالعه دقیقه

9 ایده عالی برای برگزاری مراسم عروسی لوکس و شیک

برگزاری مراسم عروسی لوکس برای بسیاری از زوجین یک اولویت مهم است. بنابراین برای اینکه برگزاری جشن عروسی بر اساس مد روز باشد، باید به دنبال ایده های عالی جهت برگزاری مراسم عروسی لوکس و شیک باشید.

برگزاری مراسم عروسی

از جمله اقداماتی که برای برگزاری جشن عروسی لوکس می‌توان انجام داد، توجه کردن به مواردی مانند گل آرایی تالار پذیرایی، لباس عروس، کارت دعوت و… می‌باشد. پس با ما همراه شوید تا در این زمینه بیشتر صحبت کنیم.

 کارت دعوت عروسی

برای برگزاری مراسم عروسی لوکس قبل از هر کاری باید به فکر تهیه کردن کارت دعوت عروسی شیک باشید. چون کارت دعوت عروسی نخستین نشانه از جشن عروسی می‌باشد که به دست مهمانان خواهد رسید. پس در طراحی یک کارت عروسی مدرن باید تمرکز داشت و به نوشته‌های آن دقت کرد. همچنین باید فونت و نوشته‌های تکراری برای کارت عروسی فراموش نشوند. برای این کار می‌توان طرح‌های ساده‌تر را برای مدل کارت دعوت عروسی انتخاب کرد.

چیدمان صندلی تالار عروسی

 

با ما همراه شوید تا در این زمینه بیشتر صحبت کنیم.

 

مهمانان عروسی در نگاه اول با نحوه چیدمان تالار پذیرایی و یا باغ روبرو می‌شوند. بنابراین برای این که جلوه زیبایی از مکان برگزاری جشن خود در نظر مهمانان ایجاد کنید، لازم است از صندلی‌های زیبا به همراه پارچه ساتن و یا پاپیون کمک بگیرید. همچنین می‌توان از میز و صندلی‌های شفاف و یا مدل‌هایی که ساده هستند، استفاده نمود. این نوع میز و صندلی‌ها در برگزاری مراسم عروسی لوکس و مدرن تأثیر زیادی دارند.

دیزاین تالار پذیرایی و باغ تالار عروسی

یکی دیگر از مواردی که برای برگزاری عروسی لوکس و مدرن در هنگام ارائه خدمات مجالس و مراسم باید در نظر گرفته شود، دیزاین تالار پذیرایی و باغ تالار عروسی می‌باشد. برای این کار نباید دیزاین های شلوغ و رنگارنگ را انتخاب کرد. زیرا دکوراسیون ساده‌تر برای تالار پذیرایی عروسی مناسب‌تر خواهد بود. برای این کار می‌توان از تشریفات عروسی یا خدمات مجالس کمک گرفت. این مراکز طرح‌های شیک و مدرن را برای دکوراسیون تالار پذیرایی در نظر می‌گیرند.

انتخاب لباس عروس شیک و ساده

انتخاب کردن لباس عروس نشان دهنده شخصیت افراد است. بنابراین افرادی که مراسم عروسی شیک و مدرن دوست دارند، معمولاً لباس عروس با طراحی مدل ساده را انتخاب می‌کنند. در اغلب موارد انتخاب نمونه‌های ساده‌تر می‌تواند بسیار جدیدتر و شیک‌تر جلوه بدهد. ضمن اینکه لباس های ساده هماهنگی بی‌نظیری با مراسم عروسی مدرن دارند.

 لباس ساقدوش عروس

برای اینکه مراسم برگزاری مراسم عروسی لوکس و متفاوت باشد، می‌توانید از لباس ساقدوش عروس و داماد متفاوت استفاده کنید. استفاده کردن از مدل‌های مختلف لباس مجلسی برای ساقدوش های عروس و داماد موجب می‌شود تا جشن عروسی متفاوت و شیک به نظر برسد. برای این کار بهتر است که ساقدوش‌ها انتخاب لباس مجلسی را به سلیقه خود انجام دهند و برای عدم هماهنگی رنگ‌ها با یکدیگر نگران نباشید.

پذیرایی در تالار عروسی و باغ تالار

 

با ما همراه شوید تا در این زمینه بیشتر صحبت کنیم.

 

بخش سرو غذا و پذیرایی در تالار عروسی یکی دیگر از مواردی است که باید برای برگزاری مراسم عروسی لوکس به آن دقت کرد. با برنامه‌ریزی برای این قسمت و انتخاب نوشیدنی‌های خوش رنگ و خوش طعم در ظروفی که ساده و شیک هستند، می‌توانید یک جشن عروسی لوکس و مدرن داشته باشید. همچنین می‌توان برای میز غذا از فینگر فود های هیجان انگیز استفاده کرد. بهتر است که تزیینات غذا چشمگیر و متفاوت باشند. مراجعه به خدمات مجالس و تشریفات عروسی کمک می‌کند تا برای این کار بتوانید پیشنهادهای خلاقانه داشته باشید.

 ظروف پذیرایی شیک و مدرن از نکات مهم برگزاری مراسم عروسی

انتخاب ظروف پذیرایی شیک و مدرن نیز نقش مهمی در بهتر برگزار شدن مراسم جشن عروسی لوکس دارد. بهتر است که برای انتخاب کردن ظروفی که روی میز پذیرایی قرار می‌گیرند، باید سلیقه زیادی به خرج داد. به عنوان مثال می‌توانید قاشق و چنگال های فلزی با رنگ طلایی را به جای قاشق و چنگال استیل روی میزی زیبا و جذاب که روی آن یک پارچه سفید انداخته‌اید، قرار بدهید تا نظر مهمانانتان را به خوبی جلب کنید.

جایگاه عروس و داماد در تالار عروسی

جایگاه عروس و داماد یکی دیگر از قسمت‌های مهم برای برگزاری مراسم عروسی لوکس می‌باشد. در صورتی که جایگاه عروس و داماد در تالار پذیرایی دارای نمایی خاص و جدید باشد، تأثیر زیادی روی مراسم عروسی مدرن خواهد داشت.

همچنین بخوانید: نکات ضروری برای تزیین و چیدمان میز عروس و داماد

کیک عروسی مد روز از ملزومات برگزاری مراسم عروسی

کیک مراسم عقد و عروسی یکی دیگر از مواردی است که برای برگزاری یک مراسم شیک و مدرن باید به آن دقت کرد. زیرا کیک عروسی خاص و ویژه از فاکتورهای امروزی و شیک می‌باشد که در ذهن مهمانان ماندگار خواهد بود.

دسترسی به بهترین سالن های تشریفات با کمک مجموعه برند آنالیز به سادگی میسر خواهد بود

نظرات کاربران درباره 9 ایده عالی برای برگزاری مراسم عروسی لوکس و شیک


مقالات پیشنهادی خدمات مجالس و مراسم

لیست مقالات خدمات مجالس و مراسم