زیباترین مدل میکاپ و گریم عروس در سال جدید

فهیمی
اردیبهشت 8, 1400
زمان مطالعه دقیقه

زیباترین مدل میکاپ و گریم عروس در سال جدید

بدون شک تمام عروس خانم‌ها دوست دارند تا در مراسم خود با زیباترین گریم عروس جلوی مهمانان حاضر شوند. چون روز عروسی جزو مهم‌ترین روزهای زندگی هر فردی خواهد بود. از طرفی هیچ عروس خانمی دوست ندارد که آرایش ساده‌ای داشته باشد. در واقع تمام خانم‌های جوان تمایل زیادی به این موضوع دارند تا در شب عروسی خود در بین انواع گریم و میکاپ های مدرن، زیباترین عروس شهر باشد‌. اما آیا هر مدل میکاپ جدیدی می‌تواند در صورت هر خانمی، زیبایی ایجاد کند؟

پس با ما در ادامه همراه باشید تا در این زمینه بیشتر بدانید.

زیباترین مدل میکاپ در سال جدید

سال‌هاست که بیشتر گریمورها و آرایشگران با انجام انواع گریم عروس سعی می‌کنند تا چهره متفاوتی را در افراد به وجود آورند. بنابراین با استفاده از تکنیک سایه روشن و کمک گرفتن از رنگ‌های مختلف سعی می‌کنند تا اجزای صورت عروس را برجسته‌تر از حالت واقعی نشان دهند‌. اما با توجه به هنرمندان هالیوودی امروزه تعداد زیادی از آرایشگران به سمت اجرای گریم‌های اروپایی و لایت روی آورده‌اند.

بنابراین بیشتر عروس خانم‌ها تمایل زیادی به این نوع سبک‌های جدید پیدا کرده‌اند‌. پس امسال جدیدترین مدل میکاپ 2021 در رنگ های روشن و لایت انجام می‌شوند.

جدیدترین آرایش عروس

 

جدیدترین آرایش عروس

 

اگر برای اولین بار می‌خواهید صورت خود را گریم کنید، بهتر است از آرایشگر خود بخواهید تا رنگ های مختلفی را در صورت شما امتحان کند. مثلاً اگر قصد دارید تا گریم برنزه‌ای داشته باشد باید آرایشگرتان تناژی از رنگ های مختلف را با یکدیگر ترکیب کند. اگر چه گریم عروس در سال جدید به صورت اروپایی و سبک انجام می‌شود. ولی باز هم برخی افراد دوست دارند تا سلیقه‌های شخصی خود را در گریم شب عروسی دخالت دهند. البته از آرایشگر خود بخواهید که گریم شما را زیاد براق و یا مات انجام ندهد‌، برای گذاشتن مژه مصنوعی اعتدال را رعایت کند.

یعنی مژه مصنوعی متناسب با چهره و اندازه چشم شما باشد. مطمئناً برجسته کردن گونه‌ها بیش از حد می‌تواند یک حالت مصنوعی به چهره شما بدهد. از طرفی دیگر هیچ گاه از رژهای پررنگ نترسید، سعی کنید با استفاده از رنگ های شاد و جیغ حالت شادابی را به خود بدهید.

گریم عروس ۲۰۲۱

در سال ۲۰۲۱ بیشتر گریم‌های عروس مطابق با لباس سفید طراحی شده‌اند. بنابراین آرایشگران در قسمت سایه چشم سعی می‌کنند از رنگ های خنثی و روشن استفاده بیشتری داشته باشند. پس هنگامی که برای انتخاب نوع گریم خود به آرایشگاه موردنظرتان می‌روید حتماً لباس سفید بپوشید، در چنین شرایطی آرایشگر با مهارت بیشتری می‌تواند رنگ و نوع گریم شما را برای شب عروسی بهتر انتخاب کند.

حتی ما به شما پیشنهاد می‌دهیم تا چند عکس ساده از خود بدون استفاده از فلش تهیه کنید. سپس عکس‌ها را در کنار رنگ سفید قرار دهید تا آرایشگر با مطابقت دادن مدل چشم و ابروی شما با رنگ سفید، گریم مناسبی را برای شما در نظر بگیرند.

همچنین بخوانید: 10 ایده طلایی برای عکس و کلیپ فرمالیته عروسی

قشنگ ترین گریم برای عروس

نکته مهمی که در گریم‌های جدید وجود دارد استفاده از خط چشم‌های بسیار کشیده و متنوع می‌باشد، شاید این نوع خط چشم‌ها در سال جدید زیبایی فوق‌العاده‌ای را در چهره عروس خانم‌ها ایجاد کند. اما از آنجایی که قرار است شما سال‌ها عکس های عروسی خود را نگهداری و نگاه کنید بهتر است از خط چشم های ساده استفاده کنید؛ چون گریم‌هایی که مد یک سال هستند مطمئناً بعد از مدتی از مد خواهند رفت. پس با گذشت زمان گریم صورت شما در عکس‌ها حالت قدیمی به خود می‌گیرد. بنابراین بهتر است در انتخاب جدیدترین مدل میکاپ از گریم‌های ساده استقبال بیشتری داشته باشید.

میکاپ عروس 1400

 

جدیدترین آرایش عروس

 

هر سال میکاپ های جدیدی در بین آرایشگران مد می‌شود. اما باید دانست که همه این گریم‌ها نمی‌توانند زیبای منحصربه‌فردی داشته باشند. پس در انتخاب نوع گریم عروس دقت زیادی را به کار ببرید. چون برخی از گریم‌ها تنها مخصوص صورت‌های کشیده و برخی دیگر فقط با صورت‌های مربع متناسب هستند. بنابراین سعی کنید مدل میکاپ خود را تا حدودی با توجه به نظر آرایشگرتان انتخاب کنید. چون برخی از گریم‌ها در زیر نور فلش‌های دوربین جلوه خود را از دست می‌دهند. همچنین ظاهر زشتی را به عروس خانم خواهد داد‌.

از طرفی گریم‌های براق ماندگاری بالایی ندارد، بنابراین در همان ساعات اولیه مراسم، گریم شما پاک خواهد شد. پس از آرایشگر خود بخواهید تا برای گریم عروسی شما از مرغوب ترین لوازم آرایش استفاده کند. همچنین بهترین سالن را برای انجام خدمات آرایشی انتخاب کنید.

بهترین روش گریم عروس

شاید بارها در عکس گریم عروس های مختلف تصاویری را دیده باشید که عروس حالت بی‌رنگ و رویی دارد. در واقع این نوع آرایش های عروس به علت مات بودن مواد آرایشی است. به همین دلیل چنین لوازمی چهره بی‌رمقی را در عروس ایجاد می‌کنند. پس هیچ گاه از گریم‌های مات استقبال نکنید. چون معمولاً رنگ لباس عروس سفید است. بنابراین اگر آرایشگر نیز بخواهید از رنگ های مات و بی روح هم در صورت عروس استفاده کند، قطعاً عروس چهره زیبا و شادابی نخواهد داشت‌.

دسترسی به بهترین سالن های زیبایی با کمک مجموعه برند آنالیز به سادگی میسر خواهد بود

نظرات کاربران درباره زیباترین مدل میکاپ و گریم عروس در سال جدید


مقالات پیشنهادی خدمات مجالس و مراسم

لیست مقالات خدمات مجالس و مراسم