10 ایده طلایی برای عکس و کلیپ فرمالیته عروسی

فهیمی
اردیبهشت 8, 1400
زمان مطالعه دقیقه

10 ایده طلایی برای عکس و کلیپ فرمالیته عروسی

یکی از خاص ترین و جذاب ترین لحظات که امروزه در مراسمات عروسی بسیار پرطرفدار شده است، کلیپ فرمالیته عروسی و عکس ‌های آن می‌باشد. عروس و داماد با ژست های جذاب این عکس‌ها را گرفته و به ثبت می‌رسانند. به طور کلی باید بدانید عکس و کلیپ فرمالیته همان عکس های عروسی است که پیش از روز عروسی گرفته می‌شود. بنابراین آن دسته از افرادی که به دنبال یک کلیپ فرمالیته زیبا هستند به طور حتم بهتر است ایده های مختلف را در این خصوص بدانند. از این رو ما سعی کرده‌ایم در ادامه 10 ایده طلایی برای عکس و کلیپ فرمالیته عروسی را مورد بررسی قرار دهیم.

کلیپ فرمالیته عروسی

 

کلیپ فرمالیته عروسی

 

در ارائه خدمات مجالس و مراسم توجه نمایید که عکاسی عروسی مدلی متفاوت با عکاسی مدلینگ و سایر سبک‌ها است که به طور حتم اهمیت ویژه‌ای برای افراد دارد. زیرا با استفاده از این عکس‌ها و کلیپ‌ها می‌توان خاطرات به‌یادماندنی را از بهترین روز زندگی به ثبت رساند. امروزه مشاهده می‌شود که تدارکات مراسم عروسی به روش‌های خاصی انجام می‌شود. اکثر عروس و دامادها ترجیح می‌دهند که روز قبل از عروسی را برای ساخت عکس و کلیپ های عروسی اختصاص دهند. در حقیقت به این عکس و کلیپ‌ها کلیپ فرمالیته عروسی گفته می‌شود.

ایده‌هایی که جهت گرفتن کلیپ در این روز وجود دارد معمولاً در فضای باز و طبیعت است. در اکثر اوقات از لباس‌های ساده و شیک و مدل موی آرایش ساده استفاده می‌کنند. تا کلیپ های زیباتری ساخته شود.

لباس مناسب کلیپ فرمالیته

برای تهیه کلیپ و عکس فرمالیته یکی از ایده هایی که باید مدنظر قرار بگیرد استفاده از لباس فرمالیته می‌باشد. در این عکس‌ها و کلیپ‌ها عروس خانم و آقا داماد می‌توانند از لباس‌های متفاوتی استفاده کنند.

همچنین بخوانید: انواع ست لباس عروس و داماد

استفاده از فیلم نامه در کلیپ فرمالیته

به طور کلی باید بدانید برای عکاسی و کلیپ فرمالیته عروس ایده های مختلفی وجود دارد. که می‌توان با استفاده از این تکنیک‌ها و روش های خلاقانه کلیپ های بسیار خاص تهیه نمود. در این بین یکی از ایده های خاص جهت تهیه کلیپ منحصربه‌فرد، تهیه فیلمنامه می‌باشد. به طوری که اگر دست به قلم شوید و داستانی ساده در خصوص نحوه آشنایی‌تان و مکان و زمان آن بنویسید خواهید توانست در ویدیوهایتان از این نوشته استفاده کرده و کلیپ عالی بسازید.

استفاده از لباس و لوکیشن های خاص

برای تهیه عکس و کلیپ فرمالیته عروسی باید از لوکیشن زیبا و لباس متناسب با همان لوکیشن استفاده کنید. در واقع می‌توان گفت این دو مورد جزو پارامترهای مهمی هستند. جهت این امر شما می‌توانید از لباس های متنوع در لوکیشن ها و دکوراسیون‌های متفاوت استفاده کرده تا عکس‌ها و کلیپ های جذاب‌تری ثبت شود.

کلیپ فرمالیته با ساقدوش‌ها

 

آتلیه کلیپ فرمالیته عروسی

 

بسیاری از افراد علاقه‌مند به داشتن ساقدوش در روز عروسی هستند. اما نگران هماهنگی آن‌ها در روز عروسی می‌باشند. از این رو به این افراد پیشنهاد می‌شود که به عنوان یک ایده در عکاسی فرمالیته عروس ساقدوش‌هایشان کمک بگیرند. زیرا حضور این ساقدوش‌ها موجب جذاب شدن و فان شدن عکس های عروسی شما خواهد شد. از طرفی بدون هیچ نگرانی شما می‌توانید ساقدوش‌های هماهنگی داشته باشید.

استفاده از ژست های مختلف

در تهیه عکس و کلیپ فرمالیته عروسی باید از ژست های مختلف استفاده کنید. به طوری که می‌توان گفت یکی از نکات ویژه در عکاسی عروسی، انتخاب ژست‌های درست است. در این بین باید دقت داشته باشید انواع مختلفی از ژست های عروس و داماد در عکاسی فرمالیته وجود دارد. یکی از محبوب ‌ترین آن‌ها ژست رمانتیک است.

در این سبک از عکاسی شیوه درست قرار گرفتن بدن عروس و داماد، ژست و نگاه های رمانتیک اهمیت زیادی دارد. همچنین ژست عروس داماد لاکچری، ژست عروس و داماد اسپرت، ژست عروس و داماد خارجی، ژست عروس و داماد در آتلیه، ژست نشستن عروس بر روی تاب و ژست آغوش از دیگر ژست های پرطرفدار می‌باشد. می‌توانید از هر کدام آن‌ها در کلیپ با عکس های فرمالیته استفاده کنید.

همچنین بخوانید: زیباترین مدل میکاپ و گریم عروس

آتلیه عکاسی فرمالیته عروسی

اگرچه یکی از ایده های تهیه عکس و کلیپ فرمالیته عروسی تهیه این عکس‌ها در فضای باز چون کویر، جنگل، دریا و باغ می‌باشد. می‌توان در جاده‌های پر از برف یا در غروب آفتاب عکس های بسیار خاص و جذاب را انتخاب نمود. اما افرادی هستند که برای مراسم فرمالیته علاقه به عکسبرداری در فضای باز ندارند. آن‌ها ترجیح می‌دهند در فضای آتلیه عکس های خود را ثبت کنند. برای این افراد انتخاب یک آتلیه مناسب اهمیت ویژه‌ای دارد. به طوری که فضای آتلیه مورد نظر باید جذابیت زیادی داشته باشد.

عکاسی فرمالیته در شب

ایده جذاب و باحال دیگر در عکاسی فرمالیته عروسی، ثبت این عکس‌ها در شب و با استفاده از نورپردازی‌های خاص می‌باشد که امروزه با استفاده از تجهیزات به روز و دوربین های حرفه ای گرفته می‌شود.

دسترسی به بهترین آتلیه های عکاسی تخصصی با کمک مجموعه برند آنالیز به سادگی میسر خواهد بود

نظرات کاربران درباره 10 ایده طلایی برای عکس و کلیپ فرمالیته عروسی


مقالات پیشنهادی خدمات مجالس و مراسم

لیست مقالات خدمات مجالس و مراسم