10 مدل از بهترین اسباب بازی برای گربه کدامند؟

فهیمی
فروردین 12, 1400
زمان مطالعه دقیقه

10 مدل از بهترین اسباب بازی برای گربه کدامند؟

گربه های خانگی با توجه به شخصیت ویژه ای که دارند، به بازی و فعالیت علاقه بسیاری دارند. بنابراین برای اینکه بتوانید بهترین اسباب بازی برای گربه را تهیه کنید، باید ابتدا شخصیت گربه و علاقه مندی هایی که دارد را به خوبی شناسایی کنید‌. پس ما در این مقاله شما را با بهترین اسباب بازی گربه آشنا می کنیم تا بتوانید بهترین ها را برای گربه دوستداشتنی خود انتخاب کنید.

خرید بهترین اسباب بازی برای گربه

برای حیوانات هم مانند انسان ها باید وسایل سر گرم کننده و اسباب ‌بازی‌های متنوعی را که مخصوص آنها است؛ تهیه کرد. در این زمینه خوب است بدانید امروزه در بازار تنوع زیادی در زمینه اسباب بازی ها و لوازم سرگرمی حیوانات خانگی وجود دارد. بنابراین می‌توان با تهیه این لوازم برای حیوانات خانگی خود لحظاتی شاد و مفرح ایجاد کرد. به طوری که حیوان خانگی شما از هر نوعی که باشد، می توانید برای او وسایل جذاب و دوست داشتنی فراهم کنید.

نکات مهم برای خرید اسباب بازی حیوانات خانگی

هر چند که انواع مختلفی از اسباب بازی ها در بازار وجود دارند اما هنگام خریداری اسباب بازی برای حیوانات خانگی باید به چند نکته دقت کرد. به طور مثال اسباب بازی گربه و سگ باید دارای قطعات ریز نباشند. زیرا ممکن است در زمان بازی توسط حیوان بلعیده شوند.

ضمن اینکه شما می توانید از اسباب بازی های انفرادی برای مواقعی که حیوان در خانه تنها است، استفاده کنید تا حیوان بتواند با آن بازی کند‌. همچنین برای مواقعی که خودتان نیز در خانه هستید، می‌توانید اسباب ‌بازی ‌هایی تهیه کنید تا به عنوان هم بازی با حیوان خانگی خود او را سرگرم کنید.

نوع و میزان صدایی که اسباب بازی دارد، نباید به گونه‌ای باشد که موجب ترس و آزار حیوان خانگی شما شود. برای حیوانات خانگی مثل گربه ها چون این حیوانات علاقه زیادی به یاد گرفتن چیزهای جدید و همچنین بازی کردن دارند، بهتر است که اسباب ‌بازی‌هایی تهیه کنید که برای آنها جذاب باشد و آنها را به هیجان بیاورد.

همچنین تمام اسباب بازی های حیوان خانگی خود را نباید اطراف او قرار دهید. بهتر است که یک اسباب بازی به او بدهید تا اسباب بازی ها برای او تکراری و یکنواخت نشوند و همیشه جذابیت لازم را برای پت داشته باشند.

بهترین اسباب بازی برای گربه

10 مدل از بهترین اسباب بازی برای گربه

اگر شما هم برای خرید اسباب بازی گربه خود وسواس زیادی دارید می توانید در ادامه با ما همراه شوید. زیرا ما در ادامه به معرفی ۱۰ مدل از بهترین اسباب بازی گربه می پردازیم و شما را با انواع اسباب بازی گربه ای و اسباب بازی مورد علاقه گربه آشنا می کنیم. خرید این اسباب بازی های مفرح که مخصوص گربه ها است، موجب می شود تا حیوان خانگی شما همیشه فعال و سرگرم باشد.

اسباب بازی سوسکی گربه

یکی از اسباب بازی های بسیار مفرح که می توانید برای گربه ها خریداری کنید، اسباب بازی سوسکی گربه است که با آن گربه خود را شاد می کنید. این اسباب بازی به یک دسته چوبی معطر به سنبل الطیب متصل است و با تکان دادن آن در هوا گربه شما خیلی شاد و خوشحال می شود.

اسباب بازی ظرف غذای مارپیچ

هنگامی که غذای گربه را در این اسباب بازی قرار می‌دهید گربه غذا را در طول مارپیچ و تا هنگامی که داخل ظرف غذا باشد، حرکت می دهد و این کار موجب افزایش قدرت ذهنی و جسمی گربه نیز می ‌شود.

همچنین بخوانید: مهم ترین علت خاراندن گوش گربه و سگ چیست؟ درمان و پیشگیری

موش باز شونده

طراحی این اسباب بازی برای تشویق حس ماجراجویی گربه صورت گرفته است و هنگامی که گربه دنبال جستجوی تکه های این اسباب بازی است، غریزه طبیعی شکار خود را تقویت می کند.

بهترین اسباب بازی برای گربه

توپ پشمالوی جغجغه‌ای

گربه ها حتی اگر اهلی هم باشند، دارای طبیعتی شکارچی می باشند. بنابراین برای اینکه این وجه شخصیتی گربه به خوبی تغذیه شود، می توانید از اسباب بازی های موشی شکل به عنوان بهترین اسباب بازی برای گربه خود استفاده کنید.

پایه (تیر) استخوانی

با استفاده از پایه استخوانی می توانید به گربه های خود کمک کنید تا پنجه های خود را به روی این پایه کشیده و با خراشیدن تیر ستونی شکل از پنجه های خود به خوبی محافظت کنند.

هزارپای معطر به سنبل الطیب

از بهترین اسباب بازی گربه می توان به هزار پای معطر اشاره کرد که در سر و دم آن سنبل الطیب وجود دارد و برای گربه هایی که پیوسته در حال جنب و جوش هستند، این اسباب بازی بسیار مناسب خواهد بود.‌

اسباب بازی چشایری معطر به سنبل الطیب

این اسباب بازی های گربه ای شکل برای حیوان خانگی شما بسیار جذاب هستند و با تهیه آن می توانید ضمن خرید بهترین اسباب بازی برای گربه، حیوانات خانگی خود را شاد کنید.

موش تحت تعقیب

اگر این اسباب بازی را برای گربه خانگی خود تهیه کنید، جلوی خراب شدن وسایل خانه و پرده های منزل توسط گربه گرفته می شود. این اسباب بازی بر روی زمین می چرخد و هنگامی که گربه با پنجه بر روی آن ضربه می زنند اسباب بازی جیغ می زند.

تونل گربه

با تهیه اسباب بازی گربه توپ و تونل می توانید حس کنجکاوی گربه خود را به خوبی تشویق نمایید. در این تونل سوراخ ها و اسباب بازی هایی به صورت معلق وجود دارند و مثل یک زمین بازی و یا مخفیگاه برای گربه خواهد بود.

پازل چوبی پنجه شکل

پازل چوبی نیز بهترین اسباب بازی برای گربه است که با قرار دادن مواد غذایی مورد علاقه گربه ها در این اسباب بازی می ‌توانید علاوه بر لذت های خوراکی گربه هوش او را نیز محک بزنید.

 

دسترسی به بهترین کلینیک های دامپزشکی با کمک مجموعه برند آنالیز به سادگی میسر خواهد بود

نظرات کاربران درباره 10 مدل از بهترین اسباب بازی برای گربه کدامند؟


مقالات پیشنهادی حیوانات خانگی

لیست مقالات حیوانات خانگی