5 دستور عالی تهیه سوپ برای گربه خانگی

فهیمی
فروردین 12, 1400
زمان مطالعه دقیقه

5 دستور عالی تهیه سوپ برای گربه خانگی

قبل از اینکه بخواهیم درباره طرز تهیه سوپ برای گربه خانگی بگوییم لازم است بدانید، به طور کلی غذای گربه ها در دو دسته غذای خشک و غذای تر به صورت بسته‌بندی عرضه می‌شوند و غذاهای تر شامل غذاهای کنسروی و پوچ می‌باشند. پزشکان عقیده دارند که بهترین رژیم غذایی که می‌توان برای گربه ها در نظر گرفت، ترکیب غذای خشک و غذای تر است.

پوچ گربه چیست؟

یکی از غذای بسته‌بندی برای گربه ها پوچ است که ممکن است برخی از بسته‌بندی ها دارای کمی غذای خشک باشند. خوب است بدانید یکی از بهترین غذاها برای گربه سوپ است که با غذاهای کنسروی تفاوت دارد. چون در پوچ گربه درصد زیادی مایعات وجود دارد، به همین علت مصرف آن باعث می‌شود تا آب موردنیاز بدن گربه تأمین شود.

این غذا برای گربه هایی که عادت ندارند آب مصرف کنند، یک غذای بسیار عالی خواهد بود. بافت پوچ گربه بسیار نرم است. این غذای مایع بهترین غذا برای گربه هایی است که دندان ندارند. همچنین این سوپ به عنوان پوچ بچه گربه و یا غذای گربه های بیمار و یک سوپ مقوی برای گربه‌های در حال بهبود است.

تفاوت پوچ و کنسرو گربه

ترکیباتی که در پوچ گربه وجود دارد، ممکن است در برخی از برندهایی که عرضه می‌شوند، شباهت زیادی به ترکیبات کنسرت داشته باشند. ولی به علت برخی تفاوت‌های کوچک در این دو محصول آن‌ها را به صورت جداگانه به فروش می‌رسانند. طریقه مصرف کنسرو گربه به این صورت است که این غذاها را نمی‌توان نگهداری کرد، بلافاصله پس باز کردن در کنسرو باید آن را مصرف کرد. اما پوچ گربه چیست؟

در رابطه با این غذای گربه باید گفت این غذا معمولاً به شکل یک ماده غذایی مایع برای گربه عرضه می‌شود.سوپ گربه چون دارای وزن سبکی است می‌توان آن را به عنوان غذای مسافرتی همیشه همراه خود برای گربه داشت و نیازی به نگهداری آن در یخچال نیست. پوچ گربه نسبت به کنسرو بچه گربه و گربه های بالغ دارای قیمت بیشتری است.

در ادامه شما را با 5 دستور عالی تهیه سوپ گربه خانگی آشنا خواهیم کرد.

پوچ گربه

سوپ با طعم فیله خرگوش

این غذای لذیذ برای گربه را می‌توان با فیله تازه خرگوش تهیه کرد و آن را در سس ژله‌ای قرار داد. این سوپ بسیار خوش خوراک بوده و گربه های بدغذا نیز از خوردن آن لذت خواهند برد.

سوپ برای گربه مدل مرغ و ماهی

ترکیبات به کار رفته در این پوچ گربه شامل فیله مرغ، ماهی و برنج می‌باشد. این سوپ یکی از بهترین غذاها است و آن را در یک سس قرار می‌دهند. این غذای بسیار لذیذ طرفداران زیادی در کشور ما دارد‌ و می‌توان آن را در طعم های مختلفی تهیه کرد و برای گربه هایی که بدغذا هستند بسیار مناسب است. زیرا این گربه ها به خوردن آن علاقه مند می‌شوند.

همچنین بخوانید: هر آنچه لازم است درباره معاینه و چکاپ سگ بدانید

سوپ گربه با طعم مرغ و خرگوش و ژامبون

این سوپ دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و در آن از گوشت مرغ تازه و خرگوش و ژامبون استفاده شده است. همچنین مواد معدنی موردنیاز نیز در آن وجود دارد. این سوپ بهترین انتخاب برای گربه‌های بالغی است که بیشتر از یک سال سن دارند.

طرز تهیه سوپ برای گربه

سوپ گربه با طعم مرغ و جگر

این سوپ بهترین غذا برای گربه هایی است که عادت به خوردن غذاهایی با مزه‌ی مرغ و جگر دارند. برای تهیه این سوپ از گوشت تازه مرغ و جگر استفاده می‌شود و آن را در سس خوش طعم گوشت قرار می‌دهند. تهیه آن بسیار راحت بوده و برای گربه هایی که دارای گوارش بسیار حساسی هستند یا بچه گربه ها بهترین غذا خواهد بود.

غذای پوچ گربه رویال

ترکیباتی که در این سوپ وجود دارد، شامل غلات، حبوبات و مواد معدنی، پروتئین گیاهی و گوشت و مشتقات گوشتی است. سوپ گربه رویال دارای تنوع بسیار زیاد بوده و در آن موادی که دارای بافت تازه‌ای هستند، وجود دارد. برای گربه های بالغ که بیشتر از یکسال دارند این سوپ بهترین گزینه است. سوپ گربه دارای فواید زیادی است که یکی از آن‌ها تقویت سیستم گوارشی و ادرار گربه ها می‌باشد و جلوی تشکیل سنگ ادراری را می‌گیرد.

دسترسی به بهترین کلینیک های دامپزشکی با کمک مجموعه برند آنالیز به سادگی میسر خواهد بود

 

نظرات کاربران درباره 5 دستور عالی تهیه سوپ برای گربه خانگی


مقالات پیشنهادی حیوانات خانگی

لیست مقالات حیوانات خانگی