راهنمای خرید ست جعبه ابزار تبلیغاتی

فهیمی
اردیبهشت 5, 1400
زمان مطالعه دقیقه

راهنمای خرید ست جعبه ابزار تبلیغاتی

ست جعبه ابزار تبلیغاتی یک هدیه فوق‌العاده و کاربردی است که می‌تواند در موقعیت‌های مختلفی برند شما را معرفی کند. در واقع هدایای تبلیغاتی که به صورت ست جعبه ابزار تهیه می‌شوند قابلیت‌های زیادی دارند. زیرا در زمانی که فرد برای انجام کاری نیاز به ابزارآلات مختلف دارد در حین کار محصولات شما در ذهن آن‌ها ماندگار می‌شود. البته نوع بسته بندی این ست و طراحی محصول در اجرای این امر بسیار تأثیرگذار است‌. زیرا باید ابزار آلات تبلیغاتی دارای حجم کمی‌ باشد. همچنین با توجه به حمل آسان، بیشترین کارایی را برای مخاطبین فراهم آورد. پس در زمان خرید ست ابزارآلات تبلیغاتی به چند نکته مهم توجه داشته باشید.

بهترین ست جعبه ابزار تبلیغاتی

زمانی که شما بخواهید برند محصول خود را توسط ست جعبه ابزار، تبلیغ کنید باید ابزارآلاتی را انتخاب کنید که ماندگاری و کارایی بالایی دارند، همچنین در کمترین فضا قابل نگهداری هستند. پس در اولین مرحله از خرید ست جعبه ابزارهای تبلیغاتی اندازه و نوع جنس ابزارها بسیار حائز اهمیت می‌باشد. زیرا هدایای تبلیغاتی که به صورت جعبه ابزار ارائه می‌شوند محبوبیت زیادی در بین مخاطبین خواهند داشت. به طوری که اغلب مشتریان این هدیه را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی نفیس دانسته و آن را در زمان‌های مختلفی به کار می‌برند‌.

هدایای تبلیغاتی مفید و کاربردی

 

ست جعبه ابزار تبلیغاتی

 

یکی از هدایای تبلیغاتی جدید که می‌تواند کارایی زیادی برای افراد مختلف داشته‌ باشد، ست جعبه ابزار تبلیغاتی است‌. در واقع ابزارهای تبلیغاتی باید حالت یک محصول عمومی و کاربردی را داشته باشد. یعنی ست جعبه ابزار باید بتواند علاوه بر استفاده‌های عمومی به صورت تخصصی نیز برای کسب و کارهای فنی و مهندسی مورد استفاده قرار بگیرد.

در چنین حالتی یک هدیه تبلیغاتی می‌تواند تأثیر بسیار زیادی نسبت به هر نوع هدایای تبلیغاتی دیگر داشته باشد. پس با این حساب یک ست جعبه ابزار کامل در بسته های تبلیغاتی می‌تواند موردنیاز هر فردی در هر نوع کسب و کاری باشد. البته در انتخاب این محصول سعی کنید ابزارهایی مانند:

 • پیچ گوشتی در نمونه های دو سو و چهار سو
 • انبر دست
 • چراغ قوه
 • چاقو
 • ابزار چند کاره
 • انواع آچارها با سایزهای مختلف
 • یک متر کوچک

و تعدادی ابزار لازم دیگر را در نظر بگیرید. زیرا استفاده از این نوع ابزارها قطعاً در طول روز ضروری خواهد بود. بنابراین با استفاده از هر کدام از این ابزارها بارها برند و لوگوی محصول شما در بین اقشار مختلف جامعه دیده می‌شود‌.

همچنین بخوانید: نکات مهمی که قبل از طراحی سایت فروشگاهی باید بدانید

ست تبلیغات اداری

دقت کنید که جعبه ابزار تبلیغاتی تنها برای تبلیغ یک‌سری محصولات و خدمات خاص طراحی و تولید نمی‌شود. بلکه هر نوع شرکت تولیدی و خدماتی می‌تواند کاربرد مختلفی از این نوع جعبه ابزارهای تبلیغاتی داشته باشد. حتی شما نیز می‌توانید برای تبلیغ یک برند خارجی، هدایای تبلیغاتی خارجی را نیز به صورت ست جعبه ابزار ارائه دهید‌. زیرا این محصول جزو وسایلی به حساب می‌آید که در منزل، مسافرت‌های مختلف و حتی محل کار می‌تواند کاربردهای مختلفی داشته باشد.‌

برای معرفی برند محصولات خود بهترین مکان‌ها افراد عادی، ادارات، سازمان‌ها و شرکت های دولتی و خصوصی می‌باشد. چرا که تنها هدیه‌ای که می‌تواند در هر مکانی خود را به خوبی در مقابل دید افراد زیادی قرار دهد یک ست جعبه ابزار همراه با چاپ لوگوی برند شما می‌باشد. پس در هر زمانی با هر بار استفاده چشم بیننده به نام و نشان شرکت شما خواهد افتاد.

انواع ست جعبه ابزار برای تبلیغ

شما برای بهتر دیدن شدن در بین رقبای تجاری خود باید جهت انتخاب ست جعبه ابزار تبلیغاتی طرح های متنوعی را انتخاب کنید. از جمله این طرح‌ها عبارت‌اند از:

 • ست جعبه ابزار به شکل بطری روغن ماشین
 • ست کیف ابزار آلات
 • ست جعبه ابزار به شکل لاستیک ماشین
 • جعبه ابزار زیپ دار
 • ست جعبه ابزار به شکل تایر

قیمت ست جعبه ابزار تبلیغاتی

 

قیمت ست جعبه ابزار تبلیغاتی

 

یکی دیگر از موضوعات مهمی که در راهنمای خرید جعبه ابزارهای تبلیغاتی حائز اهمیت است، بحث قیمت بالای این نوع هدایای تبلیغاتی می‌باشد‌. از آنجایی که معمولاً جنس ابزارهای مختلف از نوع فلز هستند، پس مؤسسات تبلیغاتی سعی می‌کنند بهترین نوع چاپ را بر روی ابزار فلزی به کار ببرند. زیرا در زمان استفاده مداوم از اقلام فلزی، معمولاً چاپ برندها زود پاک می‌شوند.

از طرفی اندازه و اشکال ابزارهای تنوع زیادی دارند. بنابراین باید مراکز چاپ تبلیغاتی اندازه‌های مختلفی را برای چاپ برند در نظر بگیرند. البته جدای از قیمت هدایای تبلیغاتی زمانی یک شرکت می‌تواند در کار خود موفق باشد که برای معرفی برند خود تمام تلاش خود را به کار ببرد و باعث فروش بالای محصولات خود گردد‌‌.

خرید ست جعبه ابزار برای تبلیغات

در حقیقت ست جعبه ابزار نسبت به سایر هدایای تبلیغاتی مانند:

و دیگر هدایای تبلیغاتی ارزان ماندگاری بیشتری دارد. پس به طور حتم دادن مجموعه‌ای از ابزار آلات تبلیغاتی به مخاطبان می‌تواند به عنوان یک هدیه مناسب و کاربردی در نظر گرفته شود. البته فراموش نکنید وسایل و ابزارآلاتی که شما برای تبلیغ انتخاب می‌کنید باید در جعبه، کیف و محفظه‌های مناسبی قرار بگیرد تا مشتریان در هنگام برداشتن ابزار موردنیاز خود به سادگی این کار را انجام دهند‌.

دسترسی به بهترین شرکتهای فروش ابزار تبلیغاتی با کمک مجموعه برند آنالیز به سادگی میسر خواهد بود

نظرات کاربران درباره راهنمای خرید ست جعبه ابزار تبلیغاتی


مقالات پیشنهادی بازاریابی و تبلیغات

لیست مقالات بازاریابی و تبلیغات