جدیدترین مدل های روسری مجلسی شیک و خاص

فهیمی
خرداد 1, 1400
زمان مطالعه دقیقه

جدیدترین مدل های روسری مجلسی شیک و خاص

انواع مختلفی از روسری مجلسی شیک در بازار وجود دارد که می‌توان از جمله آن‌ها به روسری حریر بزرگ، روسری ژورنالی، روسری ابریشمی، روسری توری و جنس‌های نخی اشاره کرد. با این حال اگر قصد خرید این نوع پوشش را دارید، ما در این مقاله می‌خواهیم شما را با جدیدترین مدل های روسری مجلسی شیک و خاص بیشتر آشنا کنیم؛ پس با همراه شوید.

روسری مجلسی شیک و جدید زنانه

 

انواع روسری‌های جدید

 

امروزه مدل های مختلفی از روسری‌ها در بازار وجود دارند. در این میان روسری‌های طرح دار، کلاسیک و گلدار و… از جدیدترین طرح های روسری هستند که بسیار جذاب و به‌روز بوده و طرفداران زیادی دارند. روسری از انواع پوششی است که روی جذابیت ظاهری خانم‌ها بسیار مؤثر می‌باشد. برای اینکه خانم‌ها بتوانند در هر مجلسی ظاهر و جلوه‌ای خاص داشته باشند، می‌توانند از روسری‌های مجلسی شیک و خاص استفاده کنند. روسری‌های مجلسی زنانه دارای انواع مختلفی هستند.

بنابراین برای داشتن استایل و ظاهری زیبا می‌توان از بهترین مدل های روسری ایده گرفت. هر جنس و مدلی از روسری به یک مانتو و شلوار خاص نیاز دارد. در واقع برای اینکه مانتویی که خانم‌ها به تن دارند، بیشتر به چشم بیاید، باید انتخاب روسری با دقت بیشتری صورت گیرد و دوخت ظریفی داشته باشد و اصول دوخت پارچه های ظریف در ان به کار رفته باشد

همچنین بخوانید: خرید چادر عربی زنانه

انواع روسری‌های جدید

انتخاب مدل روسری برای جذابیت بیشتر باید متناسب با جنس و مدل مانتویی باشد که با آن پوشیده می‌شود. امروزه در بازار انواع مدل های روسری در جنس‌های مختلف از جمله حریر، ابریشمی، ریون، نخی و غیره موجود هستند. با در نظر گرفتن ظاهر و سلیقه شخصی می‌توانید آن‌ها را برای خود انتخاب کنید. اما خوب است بدانید در حال حاضر از جدیدترین روسری‌های مجلسی که در بازار به فروش می‌رسند از جنس حریر، ابریشم و توری هستند که اغلب در سایز بزرگ نیز وجود دارند.

طرح های کلاسیک و گلدار از دیگر روسری‌های جذاب و به‌روز هستند که این روزها طرفداران زیادی دارند. هنگامی که قصد انتخاب یک روسری مجلسی شیک و خاص را دارید، باید مدل و جنس آن را در نظر بگیرید. زیرا روی جذابیت یک روسری جنس و مد آن تأثیرگذار بوده و با توجه به نوع آن می‌توان طرح های مختلف فانتزی و به‌روز را برای روسری انتخاب کرد.

همچنین بخوانید: راهنمای خرید انواع چادر عربی زنانه

روسری حریر مجلسی زنانه

روسری‌های حریر مجلسی طرح زنانه معمولاً دارای سایزهای بزرگی هستند و از جمله طرح های این روسری‌ها می‌توان طرح های گلدار، ژورنالی و طرح های سیاه و سفید را نام برد. برای خانم‌هایی که به دنبال خرید یک مدل روسری جدید هستند و می‌خواهند روسری خریداری کنند که در کنار تنوع جذابیت کافی را نیز داشته باشد، روسری‌های با جنس حریر گزینه بسیار مناسبی هستند‌.

همچنین روسری‌های جنس حریر و ابریشم از جمله پوشاک اشرافی به شمار می‌آیند. پس اگر این روسری‌ها با سایز متوسط آن با تن‌پوش مجلسی ست شود، ظاهر خانم‌ها را بسیار خاص و متفاوت می‌کند.

روسری مجلسی زنانه تمام گیپور

از جدیدترین روسری‌های زنانه در بازار می‌توان به روسری‌های طرح تمام گیپور اشاره کرد. روسری‌های مجلسی تمام گیپور ایستایی بسیار خوبی دارند و از مدل های اشرافی به شمار می‌آیند. برای خانم‌هایی که به دنبال روسری هستند که زیبایی و وقار آن‌ها را بیشتر نشان دهد، روسری‌های مدرن مجلسی طرح تمام گیپور گزینه بسیار خوبی هستند.

روسری مجلسی زنانه مدل نخی

 

روسری حریر مجلسی زنانه

 

خانم‌ها برای مکان‌هایی که مرتباً در آن رفت‌وآمد می‌کنند، معمولاً از روسری‌های مدل نخی استفاده می‌کنند. همچنین برای استفاده در مجالس می‌توان روسری‌های نخی شیک و خاص را انتخاب کرد. روسری‌های نخی دارای طرح های مختلف و رنگ‌های تیره و شاد هستند. روسری‌های طرح فانتزی نخی برای فصول سرد سال کاربرد بیشتری دارند. از ویژگی‌های خوب این روسری‌ها می‌توان به این موضوع اشاره کرد که روی سر محکم می‌ماند. همچنین خانم‌ها نگران باز شدن آن از روی سر نخواهند بود.

روسری مجلسی زنانه تک رنگ

روسری‌های تک رنگ معمولاً دارای زمینه تک رنگ یا طرح درشت بوده و سایز آن‌ها بزرگ می‌باشد. روسری‌های طرح تک رنگ از جنس حریر و ابریشمی و نخی هستند که دارای رنگ و مدل متفاوتی با یکدیگر می‌باشند. برندهای روسری ترکی و اروپایی از بهترین برندهای روسری به شمار می‌آیند. ضمن اینکه به عنوان روسری مجلسی شیک

روسری مجلسی زنانه طرح عربی

برای مکان‌های رسمی می‌توان از روسری‌های عربی استفاده کرد. این روسری‌ها به دلیل جنس و مدلی که دارند برای استفاده در مجالس مناسب می‌باشند. روسری‌های عربی با طرح و جنس متفاوتی در بازار وجود دارند. از جمله آن‌ها می‌توان به روسری جنس ابریشم و ساتن اشاره کرد.

روسری زنانه طرح ساتن

روسری‌های مدل ساتنی انتخاب بسیار مناسبی برای استفاده در مجالس و به عنوان روسری مجلسی شیک هستند‌. این روسری‌ها بیشتر با طرح های خاص و ژورنالی در بازار وجود دارند. برخلاف دیگر مدل های روسری این نوع روسری‌ها دارای ابعاد و اندازه‌های متنوعی هستند‌. این نوع روسری‌ها چون دارای جذابیت و براقیت خاصی هستند، برای خانم‌های باسلیقه خاص گزینه بسیار مناسبی می‌باشند.

دسترسی به بهترین فروشگاه های پوشاک و روسری با کمک مجموعه برند آنالیز به سادگی میسر خواهد بود

نظرات کاربران درباره جدیدترین مدل های روسری مجلسی شیک و خاص


مقالات پیشنهادی پوشاک

لیست مقالات پوشاک