چند ایده فوق‌العاده برای ست کردن کت تک مردانه

فهیمی
خرداد 1, 1400
زمان مطالعه دقیقه

چند ایده فوق‌العاده برای ست کردن کت تک مردانه

یکی از پوشاک پرکاربرد برای آقایان کت تک مردانه است که با توجه به نوع نیاز موجب می‌شود تا استایلی رسمی یا اسپرت داشت. اگر می‌خواهید چند ایده خوب برای ست کت تک مردانه پیدا کنید، ما در این بخش برند آنالیز به معرفی انواع ست کت تک مردانه با شلوار و کفش‌های مختلف پرداخته‌ایم. تا شما بتوانید با بهترین ایده‌ها در این زمینه بیشتر آشنا شده و زیباترین استایل را برای خودتان ایجاد کنید. پس با ما همراه شوید.

ست کت تک مردانه

 

انواع کت تک مردانه

 

قبل از ارائه مهم‌ترین ایده‌های برای ست کردن کت تک، در این بخش می‌خواهیم درباره انواع این کت‌ها صحبت کنیم:

کت تک رسمی مردانه، دارای برش آزاد و کلاسیک می‌باشد که به همراه آن می‌توان شلوارهای پارچه‌ای، پیراهن رسمی و کفش کلاسیک به تن کرد.

کت تک جین مردانه، یکی از کت‌های پرطرفدار و محبوب در میان آقایان است که در استایل کژوال کاربرد دارد. برای فصل پاییز می‌توان از کت‌های جین آستردار استفاده کرد و به همراه آن‌ها انواع مدل شلوار جین با رنگ‌های مختلف را ست کرد.

کت تک اسپرت مردانه، برای استایل کژوال و روزمره به کار برده می‌شود. این نوع کت‌ها دارای برش اسلیم فیت و جذب هستند. به همراه آن‌ها می‌توان انواع پیراهن های مردانه جذب، تیشرت و پولوشرت را ست کرد.

کت کتان مردانه، این نوع کت را می‌توان با شلوار کتان ست کرد. مدل‌های آستردار کت تک مردانه کتان را می‌توان برای فصل پاییز پوشید.

کت تک مردانه سرمه ای به همراه شلوار خاکی

برای فصل تابستان و زمستان می‌توان از ست کت تک مردانه سورمه ای با شلوار رنگ روشن استفاده کرد. در انتخاب کت تک مردانه افراد آزاد هستند و می‌توانند برای موقعیت‌های مختلف خود مدل‌های مختلف انتخاب کنند. برای مثال در موقعیت‌های رسمی می‌توان کت شش دکمه‌ای را انتخاب کرد. برای استایل کژوال نیز می‌توان کت‌های تک دکمه یا دو دکمه‌ای را انتخاب کرد.

همچنین بخوانید: انواع مدل شلوار اسلش مردانه 

ترکیب کت تک مشکی با شلوار طوسی

کت تک مردانه مشکی با شلوار مردانه طوسی در مقایسه با دیگر ست‌های مردانه رسمی‌تر می‌باشد. از آنجا که این دو رنگ خنثی هستند برای داشتن یک استایل رسمی بسیار مناسب خواهند بود. اگر کت تک مردانه مشکی با پلوشرت یا لوفر ترکیب شود برای روزهای گرم تابستانی یک انتخاب شیک و مناسب است.

کت تک طوسی با شلوار سورمه ای

کت تک مردانه با رنگ طوسی و یا سرمه ای از پرطرفدارترین رنگ‌ها در میان آقایان می‌باشد. برای داشتن یک استایل رسمی می‌توان این رنگ کت‌ها را انتخاب کرد و در محیط کار یا برای تعطیلات آخر هفته ست کت تک مردانه با رنگ سورمه ای و طوسی را به تن کرد. البته می‌توان برای ترکیب رنگ سرمه ای و طوسی جای کت و شلوار را با هم تعویض نمود و از این طریق یک ست جدید درست کرد‌.

کت تک اسپرت به همراه شلوار کتان

 

انواع کت تک مردانه

 

کت تک اسپرت مردانه به همراه شلوار کتان یک ست مردانه راحت خواهد بود که برای رسمی‌تر شدن آن می‌توان از کفش‌های آکسفورد نیز استفاده کرد.

ترکیب کت تک آبی با شلوار طوسی

یکی از رنگ‌های راحت برای ست کردن لباس مردانه رنگ آبی می‌باشد. ست کت تک مردانه آبی و طوسی یک ترکیب بسیار عالی خواهد بود. ضمن اینکه می‌توان به همراه کت تک مردانه شلواری از همان رنگ خانواده نیز انتخاب کرد. پوشیدن ست کت تک مردانه با رنگ آبی به همراه شلواری از همان رنگ خانواده موجب می‌شود تا ست مورد نظر به یک دست کت و شلوار شباهت داشته باشد. همچنین با انتخاب رنگ سفید می‌توان یک کنتراست در ظاهر خود به وجود آورد.

کت تک به همراه شلوار جین مردانه

ست کت تک مردانه اگر با شلوار جین مردانه پوشیده شود برای 6 ماهه دوم سال یعنی فصل‌های سرد انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود. برای ست کردن شلوار جین به همراه کت اسپرت می‌توان جلیقه، کراوات و شال گردن مناسب را نیز انتخاب کرد. تا از این طریق استایل و ظاهر شما ارتقا پیدا کند. بوت مردانه قهوه ای رنگ نیز یک کفش مناسب برای این استایل می‌باشد. در نظر داشته باشید طراحی انواع ست مردانه سختی های خودش را هم دارد و شما می توانید نکات شغل طراحی لباس مردانه را در سایت نخ سوزن مطالعه نمایید.

ست شلوار سفید مردانه با کت تک رنگی

کت تک رنگی را می‌توان با شلوار سفید به تن کرد و یک ست زیبا درست کرد‌. این ست برای تابستان انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود. زیرا ترکیب سفید و آبی سفید و صورتی و رنگ‌های پاستلی و روشن حتی به همراه رنگ مشکی بسیار فوق‌العاده می‌شود.

دسترسی به بهترین فروشگاه های پوشاک با کمک مجموعه برند آنالیز به سادگی میسر خواهد بود

نظرات کاربران درباره چند ایده فوق‌العاده برای ست کردن کت تک مردانه


مقالات پیشنهادی پوشاک

لیست مقالات پوشاک