برندهای برتر کاشت مژه

کاشت مژه یک روش نوین برای داشتن مژه‌های زیبا و  پرپشت می‌باشد. در صورتی که شما نیز می‌خواهید برای داشتن مژه‌های زیباتر از روش کاشتن مژه، لمینت مژه یا لیفت مژه استفاده کنید، در این بخش از برند آنالیز شما را با انواع روش‌های کاشت روی مژه و ویژگی‌هایی که هر یک از این روش‌ها دارند، آشنا می‌کنیم تا با مطالعه این بخش بتوانید با شناخت کافی، بهترین روش را برای خود انتخاب کنید.همچنین در این قسمت شما را با روش‌های مراقبتی پس از کاشتن مژه آشنا خواهیم کرد. ضمن اینکه در انتهای این بخش 10 برند برتر و مرکز معتبر را در این زمینه به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید برای انجام خدمات مژه بهترین‌ها را انتخاب نمایید. پس بهتر است که تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

کاشت مژه چیست؟

این روزها در مورد کاشتن مژه زیاد صحبت می‌شود. کاشت و اکستنشن مژها در واقع از جمله روش‌های جدید برای زیبایی چشم‌ها می‌باشد که سبب افزایش حجم مژه‌ها و بلندتر شدن مژه‌ها می‌شود. این روش را می‌توان به صورت طبیعی، دائم و موقت انجام داد.

انواع روش‌های کاشت مژه

کاشت یا اکستنشن مژه به روش‌های مختلفی انجام می‌شود که برخی از این روش‌ها عبارت‌اند از:

 • کاشت طبیعی
 • کاشت والیوم
 • کاشت کلاسیک
 • کاشت  دائم
 • کاشت موقت مصنوعی

روش کاشت مژه طبیعی و دائم

در سال‌های اخیر کاشتن مژه به روش دائم و طبیعی برای پر کردن مژه‌ها و رفع عیب آن‌ها با محبوبیت بسیار زیادی روبرو شده است. به ویژه در خانم‌هایی که به دنبال مژه‌های زیبا و بلند هستند، کاشتن مژه روشی برای زیبا جلوه تر دادن چشم‌ها بوده و از آن می‌توان به عنوان یک روش درمانی نیز استفاده کرد.

کاشت به روش دائم و طبیعی با ظرافت و حساسیت بسیار زیادی صورت می‌گیرد و ممکن است هر کلینیک و مرکز زیبایی نتواند این روش را انجام بدهد. کاشت به روش دائم و طبیعی مانند کاشت مو دارای اصول و قوانین مشخصی می‌باشد.

کاشت مژه کلاسیک

کاشت کلاسیک در واقع نوعی اکستنشن مژه می‌باشد که از آن برای پرپشت کردن مژه‌ها استفاده می‌شود و در سالن های زیبایی توسط مژه کاران حرفه ای صورت می‌گیرد.

کاشت مژه والیوم

در روش کاشت والیوم که با نام روش سه بعدی معروف است، به ازای هر تار موی طبیعی سه تار مژه ابریشمی که در مقایسه با مژه‌های کلاسیک وزن بسیار کمتری دارد، به کار برده می‌شود. این نوع کاشت، علاوه بر سبکی، دارای دوام و حجم بیشتری می‌باشد.

کاشت موقت مژه‌های مصنوعی

برای انجام کاشت مژه به روش اکستنشن، مژه‌های مصنوعی را به صورت جداگانه و با کمک چسب مخصوص بر روی مژه‌های طبیعی وصل می‌کنند که ممکن است یک هفته دوام داشته باشد. چسب به کار برده شده در این روش باعث می‌شود که از ماندگاری کمتری برخوردار باشد.

روش‌های مراقبتی پس از کاشت مژه

لازم است پس از انجام مراحل کاشتن مژه به نکات مهمی در این زمینه توجه کنید. بنابراین باید:

 • پس از کاشت باید مژه‌های پیوندی را ماهی یک بار کوتاه کرد. زیرا به صورت دائمی در حال رشد می‌باشند.
 • برای اینکه مژه‌های کاشته شده طبیعی‌تر نشان داده شوند، لازم است که به آن‌ها سایه زده و آن‌ها را فر کرد.
 • در صورت انجام کاشت باید از مالش چشم خودداری کرد.
 • پس از حمام باید درجه سشوار را کم کرد و آن را زیر مژه‌ها گرفت، زیرا اگر حرارت سشوار بالا باشد، چسب آن‌ها سست شده و مژه‌های پیوندی کنده می‌شوند.

از طرفی لازم است بدانید پس از کاشت مژه باید از رنگ کردن مژه‌های کاشته شده خودداری کرد. همچنین نباید از ریمل‌های ضدآب استفاده شود. بلکه باید از ریمل‌هایی استفاده کرد که پایه اصلی آن‌ها آب می‌باشد.

سخن پایانی

تقریباً می‌توان گفت که تمامی افراد به جز افرادی که دارای مشکلات چشمی هستند می‌توانند از روش کاشت مو استفاده کنند. اما یکی از مسائل مهمی که در انجام این روش زیبایی چشم باید به آن دقت کرد، مراجعه به مراکز تخصصی و یا مراکز زیبایی و آرایشگاه معتبر برای انجام این روش می‌باشد تا از این طریق عوارض و خطری برای چشم نداشته باشد.

بنابراین ما در این بخش از برند آنالیز شما را با ۱۰ برند برتر که کاشت مژه را به صورت حرفه‌ای و تخصصی انجام می‌دهند، آشنا می‌کنیم و شما می‌توانید با بررسی هر یک از این برندها و خدمات انجام شده در این مراکز با توجه به شرایط خود و همچنین موقعیت مکانی که دارید، یکی از این برندها را برای انجام کاشت و اکستنشن مژه انتخاب کنید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در کاشت مژه

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

 • <<
 • <
 • 1
 • >
 • >>