معرفی بهترین برند مبلمان اداری در بازار

فهیمی
اردیبهشت 8, 1400
زمان مطالعه دقیقه

معرفی بهترین برند مبلمان اداری در بازار

اگر قصد خرید بهترین برند مبلمان اداری را دارید، باید بتوانید در میان مجموعه بزرگی از میز و صندلی های اداری انتخاب درستی داشته باشید. پس بهتر است به تبلیغات اینترنتی، تلویزیونی و حتی تبلیغات گوگل و اینستاگرام توجه نکنید، همچنین خود به تنهایی با بهترین برند میز و صندلی اداری در بازار ایران آشنا شوید.

بهترین برند مبلمان اداری در بازار ایران کدامند؟

امروزه بسیاری از افراد برای خرید یک مبلمان اداری مرغوب و استاندارد به دنبال بهترین مارک مبلمان اداری هستند. در واقع باید به این دسته از خریداران گفت که ۹۹ درصد از مبلمان اداری که در بازارهای فروش ایران وجود دارند ساخت شرکت های داخلی می‌باشند؛ زیرا برندهای معتبر خارجی اصلاً به ایران وارد نمی‌شوند، اگر هم این برندهای مبلمان اداری به بازارهای ایران راه یابند قطعاً قیمت بسیار بالایی خواهند داشت.

با این حال بهتر است برای یک خرید مطلوبی از این نوع محصولات اداری، بزرگ ترین شرکت های داخلی که در این عرصه پیشتاز میدان رقابت هستند را بشناسید.

صندلی اداری نیلپر

 

صندلی اداری نیلپر

 

یکی از بهترین برند مبلمان اداری در ایران، صندلی های اداری نیلپر است. شرکت نیلپر با ایجاد تنوع نسبتاً خوب در بین سایر مدل های تولیدی خود سعی کرده است، طراحی ارگونومی عالی را به کاربران ارائه دهد. مبلمان اداری نیلپر از مرغوب‌ترین جنس تولید شده است و کیفیت تمامی اجزا آن در حد فوق‌العاده‌ای می‌باشد، داخلی سازی صندلی نیلپر از مواد اولیه باکیفیت بوده و قیمت مناسبی دارد.

البته توجه داشته باشید اگر چه مبلمان اداری برند نیلپر زیاد با مدل‌های روز دنیا مطابقت ندارد؛ اما امروزه در بازارهای فروش، نمونه‌های مشابهی از مبلمان نیلپر وجود دارد.

همچنین بخوانید: خرید مبلمان راحتی و شیک

صندلی اداری لیو

اگر می‌خواهید بهترین برند مبلمان اداری را در سبک‌های مدرن به دست آورید، قطعاً مبلمان اداری لیو می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. زیرا محصولات شرکت لیو از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. همچنین توسط سایت اینترنتی توانسته است در سراسر کشور فروش خوبی داشته باشد‌. صندلی اداری لیو تهیه شده از بهترین مواد اولیه است. به همین دلیل شما نمی‌توانید در صورت تعمیر مبلمان، قطعات آن را در هر جایی پیدا کنید.‌

بهترین برند مبلمان اداری ، صندلی اداری آرکانو

از جمله بهترین برند مبلمان اداری که توانسته به جایگاه مهمی از بازار فروش دست پیدا کند مبلمان اداری آرکانو است. این نوع صندلی های اداری رده قیمت متوسطی دارد و تمامی محصولات آرکانو از تنوع زیادی برخوردار می‌باشد. شرکت آرکانو با ایده‌ای خلاقانه تمام تلاش خود را به کار بسته است تا طراحی مبلمان اداری خود را مشابه رقبای گران قیمت قرار دهد. محصولات اداری آرکانو جزو زیباترین مبلمان اداری است که می‌تواند در طراحی دکوراسیون تغییرات زیادی به وجود آورد.

صندلی اداری راد سیستم

 

صندلی اداری راد سیستم

 

مبلمان و دکوراسیون راد سیستم یکی دیگر از برندهای برتر مبلمان اداری است. این نوع صندلی های اداری دارای تنوع مدل های بسیاری خوبی می‌باشد. همچنین اجزای صندلی از جنس مناسبی تهیه شده است. طراحی مبلمان اداری راد سیستم به گونه‌ای است که در نمونه‌های مختلفی کاربردی دارند. گستردگی نمونه‌ها و البته خدمات پس از فروش از جمله ویژگی‌های مهم محصولات اداری راد سیستم به حساب می‌آید. خوب است بدانید شرکت صنعتی راد سیستم طراحی مبلمان اداری خود را به گونه‌ای قرار داده است که در اثر استفاده طولانی مدت قابل تعمیر هستند.

بهترین برند مبلمان اداری ، صندلی اداری داتیس

اگر می‌خواهید به بهترین برند مبلمان اداری دست یابید، قطعاً مبلمان اداری داتیس می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. زیرا این شرکت صنعتی در تولید صندلی های اداری داتیس کیفیت فوق‌العاده‌ای را قرار داده است. همچنین تنوع مدل ها بسیار بالاست‌. سبک طراحی مبلمان مدرن داتیس کاملاً انحصاری می‌باشد. بنابراین شما نمی‌توانید در بازارهای فروش، محصولات اداری دیگری را همانند طراحی مبلمان اداری داتیس مشاهده نمایید.

همیشه به یاد داشته باشید که شرکت داتیس در بسیاری از شهرهای بزرگ دارای تعمیرکاران تخصصی می‌باشد. پس با این وجود شما به راحتی می‌توانید سال‌ها به راحتی از صندلی های اداری داتیس استفاده بهینه‌ای داشته باشید.

صندلی اداری آرتمن

چنانچه تمایل دارید کیفیت اجزا عالی را در نمونه‌ای از مبلمان اداری ببینید به شما پیشنهاد می‌دهیم به سراغ مبلمان اداری آرتمن بروید. در واقع صندلی های اداری آرتمن اگر چه مدل های ساده‌ای دارد. اما تمامی محصولات اداری آرتمن کاربردی هستند و می‌توانند مورد رضایت شما قرار بگیرند. قطعاً استفاده از این نوع برند در طراحی داخلی مطب می‌تواند جذابیت زیادی را ایجاد کند.

از طرفی تمامی مبلمان تولید شده در شرکت آرتمن همگی از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند. بنابراین در صورت تعمیر محصولات آرتمن شما می‌توانید با کمترین هزینه از یک تعمیرکار تخصصی کمک بخواهید. تنها عیب این محصول نداشتن طراحی انحصاری است. پس شما می‌توانید نمونه‌های مشابهی از این برند را در بازارهای فروش به دست آورید.

بهترین برند مبلمان اداری ، صندلی اداری اروند

یکی دیگر از بهترین برند مبلمان اداری محصولات اداری اروند است‌. این نوع صندلی های اداری جزو مناسب ترین مبلمان اداری بوده که در بازار وجود دارد. معمولاً تولیدات شرکت اروند طراحی انحصاری خاص ندارند و شما نمی‌توانید تنوع زیادی در بین محصولات اداری اروند مشاهده کنید. در واقع معروف بودن برند اروند در بین سایر مبلمان اداری به دلیل کیفیت بالای محصولات این شرکت می‌باشد‌.

صندلی اداری جلیس

اگر تمایل زیادی به خرید یک مبلمان اداری باکیفیت اجزا عالی هستید ما به شما صندلی اداری جلیس را توصیه می‌کنیم.‌ این مجموعه تولیدکننده جدیدترین مدل های دنیا می‌باشد. هر چند که برای ادارات مدل های ساده و کاربردی را در نظر گرفته است‌.

دسترسی به بهترین فروشگاه دکوراسیون با کمک مجموعه برند آنالیز به سادگی میسر خواهد بود

نظرات کاربران درباره معرفی بهترین برند مبلمان اداری در بازار


مقالات پیشنهادی خانگی و اداری

لیست مقالات خانگی و اداری