جذاب ترین مدل های مبل استیل جدید کدامند؟

فهیمی
اردیبهشت 8, 1400
زمان مطالعه دقیقه

جذاب ترین مدل های مبل استیل جدید کدامند؟

یکی از زیباترین وسایلی که می‌تواند تأثیر زیادی در دکوراسیون منزل داشته باشد وجود مبل استیل جدید به رنگ‌های متنوع است‌. در واقع قرار دادن یک دست مبلمان تاج‌دار در قسمت پذیرایی سبب می‌شود تا فضای خانه حالت رسمی‌تر و زیباتری به خود بگیرد.

مبل استیل جدید

به دلیل تنوع زیادی که امروزه در مبل های استیل یا همان مبل های سلطنتی به وجود آمده است، انتخاب یک مبلمان لوکس با قیمت مناسب کار دشواری می‌باشد. به همین دلیل لازم است تا برای انتخاب جدیدترین مبل‌های استیل با چندین نمونه از این وسایل لوکس آشنا شوید‌.

مبلمان سلطنتی اشرافی طلایی

امروزه بیشتر افراد استقبال زیادی از رنگ های روشن و خنثی دارند. بنابراین اغلب تولیدکنندگان مبل منبت سعی کرده‌اند تا کلاف یا همان چوب مبل استیل جدید را به رنگ طلایی انتخاب کنند. از طرفی دیگر این نوع مبلمان اشرافی همان‌طور که از نامش پیداست در قسمت کلاف خود منبت زیادی دارد. همچنین کنده‌کاری‌های ریز و جذابی در قسمت دسته و زیر دسته های مبل به کار رفته است.

معمولاً این نوع مبلمان از رنگ ورق طلا ساخته می‌شود که اغلب پارچه آن‌ها نانو و به رنگ سفید، شیری و کرم روشن می‌باشد. زیرا پارچه های نانو به راحتی تمیز شده و مانع از نفوذ آب به قسمت های زیرین مبل می‌شوند. پس به طور حتم چنین مبل‌های باکیفیتی در بین سایر مدل‌ها بالاترین قیمت را به خود اختصاص داده است.

مبل سلطنتی ترک

 

مبل استیل جدید

 

بیشتر افرادی که قصد خرید مبل استیل جدید را دارند تصور می‌کنند که پارچه ترک، کیفیت بیشتری نسبت به پارچه‌های ایرانی دارد. به همین دلیل تمایل دارند تا مبل سلطنتی ترک را خریداری کنند. در صورتی که جذابیت این نوع مبلمان به علت طراحی و نوع منبت کلاف مبل می‌باشد. در واقع قیمت مبل استیل ترک بیشتر به دلیل نوع چوب به کار رفته در بدنه مبل است. البته شاید هم پارچه این دسته از مبلمان سلطنتی ترک صد در صد ایرانی باشد. ولی به طور کلی از جذابیت بالایی برخوردار است‌.

مبل سلطنتی مصری

یکی از پرطرفدارترین مبلمان و دکوراسیون استیل جدید، مبل سلطنتی مصری است‌. معمولاً در ساخت این نوع مبل‌ها چوب زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد. زیرا باید نقش و نگارهای مخصوصی در قسمت تاج و دسته های مبل ایجاد شود. امروزه مدل‌های مصری مبل استیل جدیدترین طرح‌ها را در بین سایر مدل ها ارائه می‌دهد. البته بیشتر مبلمان مصری به رنگ طلایی و برنز تولید می‌شود.

به همین دلیل مبلمان استیل طلایی در بازارهای فروش با استقبال خوبی رو به رو شده است. همچنین به دلیل استفاده از چوب راش و یا گردو در تمام قسمت های کلاف از کیفیت بالایی برخوردار است. خوب است بدانید که در این نوع مبلمان بیشتر پارچه های ترک و یا ایتالیایی به کار می‌رود.

مبل استیل جدید فرانسوی

اگر شما به دنبال مبل استیل ارزان قیمت هستید باید گفت متأسفانه هیچ کدام از مدل های مبل استیل قیمت پایینی ندارند‌. زیرا منبت به کار رفته در تمام مدل مبل های سلطنتی همگی کار دست بوده و ارزش بالایی دارد. این نوع مدل مبل های استیل جدید طرح های بسیار زیبایی دارد. زیرا در قسمت تاج نقوش بسیار ظریفی حک می‌شود. در جدیدترین طرح های مبل فرانسوی تولیدکنندگان سعی می‌کنند کلاف را به صورت دوبل به کار ببرند، همچنین در انتخاب طرح پارچه در نظر دارند تا گل و بوته های ریز را در رویه مبل مورد استفاده قرار دهند.

همچنین بخوانید: راهنمای خرید مبل راحتی ارزان و شیک 

مبل استیل ایتالیایی

 

مبل استیل جدید فرانسوی

 

یکی دیگر از نمونه‌های مبل استیل جدید و شیک که طرفداران بسیاری دارد مدل مبل استیل ایتالیایی است‌. این نوع مبلمان در جدیدترین رنگ چوب مبل استیل روانه بازارهای فروش شده است‌. این نوع مبلمان مجلسی به عنوان مبل های استیل جدید ۲۰۲۱ معرفی شده و فروش خوبی دارند.

مبل استیل عربی

یکی از شکیل ترین مبل های استیلی که تاج متوسطی دارد مبل عربی است‌. این نوع مبلمان اغلب به صورت رنگ قهوه ای جلوه بیشتری دارد. به همین دلیل مبل های استیل جدید فندقی معمولاً در طرح عربی ساخته می‌شوند.

امروزه این نوع مبل‌ها به دلیل داشتن کلاف سبک‌تر و کنده‌کاری‌های کمتر به قیمت مناسب‌تری نسبت به مدل های دیگر عرضه می‌شوند. اگر تمایل زیادی به مبلمان طرح های عربی داشتید سعی کنید چوب مبل را قهوه‌ای یا همان فندقی انتخاب کنید. همچنین حتماً رویه مبل را به رنگ کرم قهوه‌ای در نظر بگیرید.

مبل نیمه استیل جدید

از جمله مبل هایی که امروزه جدید و شیک هستند مبل استیل کلاسیک یا همان مبل های نیمه استیل می‌باشند. معمولاً این نوع مبل‌ها کلاف منبت بسیار کمی دارند و عمدتاً پارچه‌های گران قیمت در آن‌ها به کار نمی‌رود‌. البته امسال به دلیل گرانی بیش از اندازه‌ای که در مبل های استیل به وجود آمده است، غالباً مبل نیمه استیل جدید ۱۴۰۰ فروش خوبی داشته است.

دسترسی به بهترین فروشگاه های مبل با کمک مجموعه برند آنالیز به سادگی میسر خواهد بود

نظرات کاربران درباره جذاب ترین مدل های مبل استیل جدید کدامند؟


مقالات پیشنهادی خانگی و اداری

لیست مقالات خانگی و اداری