برندهای برتر تورهای زیارتی

شرکت در تورهای زیارتی مزایای فراوانی در مقایسه با تورهای آزاد دارد، در واقع تورهایی که زیر نظر شرکت های مسافرتی برگزار می‌شوند، برنامه‌ریزی دقیق‌تری دارند و کیفیت بیشتری خواهند داشت که در این بخش از وب‌سایت برند آنالیز به توضیحات بیشتری در این زمینه می‌پردازیم. همچنین در پایان متن ۱۰ برند برتر و شرکت مسافرتی معتبر در اجرای تورهای زیارتی را به شما معرفی می‌کنیم تا با بررسی خدمات و امتیازات هر کدام بتوانید بهترین گزینه را برای سفر موردنظر خود انتخاب نمایید

بهترین تورهای زیارتی

سالیان درازیست که ایرانیان علاوه بر تور زیارتی مشهد، تور زیارتی قم و تور زیارتی سوریه علاقه زیادی به برگزاری تورهای عتبات کشور عراق نشان داده‌اند؛ اما خوب است بدانید که تور زیارتی عراق تنها مختص به زیارت امام حسین علیه‌السلام نیست. بلکه شما با خرید این تورها می‌توانید به پابوسی و زیارت چندین امام معصوم دیگر بروید. قطعاً این نوع تورها در مدت زمان مشخص شده و تاریخ معینی اجرا می‌شوند، همچنین یک شرکت معتبر تمام مسافران را در طول سفر پشتیبانی می‌کند. مهم‌ترین این تورها عبارت‌اند از:

تور نجف

در تورهای زیارتی عراق اول از همه وارد شهر نجف می‌شوید. در آنجا ضمن زیارت حرم مطهر امام علی علیه‌السلام می‌توانید راهی مسجد سهله شوید، همچنین از قبرستان وادی السلام دیدن کنید و ساعاتی را در مسجد کوفه باشید. مطمئناً در سفر به شهر نجف شما زیارت مرقد میثم تمار، مختار ثقفی و بزرگان دیگری مانند مسلم بن عقیل را خواهید داشت. در صورتی در تورهای آزاد ممکن است به غیر از زیارت امیر المومنین زیارت‌های متفرقه‌ای نداشته باشید.

تور کاظمین

یکی از تورهای زیارتی که شما در سفر به کشور عراق تجربه خواهید کرد تور کاظمین است. در این سفر زیارتی به دیدار امام موسی کاظم علیه‌السلام و بزرگوار دیگری همچون امام جواد علیه‌السلام می‌روید. امروزه با توجه به ناامنی شهر کاظمین بیشتر تورهای آزاد از رفتن به این شهر خودداری می‌کنند؛ ولی تورهایی که زیر نظر سازمان حج و زیارت اجرا می‌شوند با توجه به نکات امنیتی حتماً مسافران خود را به زیارت امام هفتم خواهند برد‌.

تور سامرا

در سفر به شهر سامرا شما به پابوسی امامین شرفین یعنی زیارت امام هادی و امام بزرگوارمان امام حسن عسگری علیه‌السلام می‌روید؛ اما خوب است بدانید که مجریان تورهای زیارتی سامرا در این سفر شما را به پابوسی حرم امام زاده سید محمد هم خواهند برد. ایشان یکی از فرزندان امام هادی علیه‌السلام است که در حوالی این شهر قرار دارد. مطمئناً با وجود نظارت شرکت های مسافرتی، در سفر به هر شهری امکانات اقامتی شما نیز فراهم خواهد بود.

تور زیارتی کربلا

در بین ایرانیان هیچ کسی نیست که آرزوی زیارت سالار شهیدان و حضرت ابوالفضل علیه‌السلام را نداشته باشد. به همین دلیل بیشتر افراد در اولین فرصت ممکن اقدام به خرید تورهای زیارتی کربلا می‌کنند، شما در این سفر زیارتی علاوه بر زیارت امام حسین علیه‌السلام و حضرت عباس از مکان های زیارتی دیگری دیدن خواهید کرد و حال و هوای معنوی‌تری پیدا می‌کنید.‌ ضمن اینکه در یک تور زیارتی شما از لحظه حرکت تا لحظه رسیدن به مبدأ از بیمه مسافرتی برخوردار می‌باشید، همچنین با شما چند پزشک معالج و چند آشپز ماهر نیز همراه خواهند بود‌.

تور مشهد

شهر مشهد یکی از بزرگ ترین قطب های گردشگری زیارتی کشورمان به حساب می‌آید. از این رو هر ساله جمعیت زیادی از ایرانیان با کاروان زیارتی مشهد از اصفهان و یا شهرهای دیگر راهی زیارت امام هشتم علیه‌السلام می‌شوند‌. اما خوب است بدانید که با رزرو تورهای مشهد از قم، تور مشهد از تبریز و یا هر نقطه دیگری از کشور شما همچنان خدمات دیگری مانند:

  • بلیط رفت و برگشت
  • رزرو هتل یا اقامتگاه های دیگر
  • تهیه تمام وعده های غذایی در حین سفر و در زمان اقامت
  • اجرای گشت های بین شهری
  • بازدید مکان های دیدنی مشهد

رفتن به مراکز خرید ارزان در مشهد و بسیاری خدمات دیگر را در اختیار می‌گیرید.

تور زیارتی عمره مکه مکرمه

یکی از بزرگترین و مهم‌ترین تورهای زیارتی که باید با برنامه‌ریزی بسیار دقیقی برگزار شود، اجرای تورهای عمره مکه مکرمه و مدینه منوره است. در حقیقت این نوع تورها زمان خاصی دارند، یعنی برای شرکت در این نوع تورهای سیاحتی زیارتی باید مدارک زیادی را تکمیل کنید و مراحل مخصوصی را طی نمایید؛ زیرا قطعاً سفر حج یک زیارت مهم است که باید با تمام آداب و رسوم خاصی برگزار شود.

سخن پایانی

این روزها با توجه به متعدد بودن تورهای زیارتی و آژانس های مسافرتی طبیعتاً شما به دنبال تورهایی هستید که بیشترین خدمات را به مسافران خود ارائه می‌دهند. از این رو ما در این بخش از وب‌سایت برند آنالیز سعی کرده‌ایم نام ۱۰ برند برتر و آژانس مسافرتی فعال در زمینه اجرای تورهای عتبات عالیات را به شما معرفی کنیم. بنابراین شما با آسودگی خیال می‌توانید به بهترین آژانس هواپیمایی مراجعه کنید و از یک سفر زیارتی مطلوب نهایت رضایت را به دست آورید. البته توجه داشته باشید که این مراکز بر اساس مناطق و امتیازات مختلف در اختیار شما قرار گرفته‌اند تا بتوانید در کمترین زمان و به راحتی بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

جستجو در تورهای زیارتی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>