بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری

مرکز آموزش و درمانی شهید مطهری در سال 1352 با نام بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری توسط جمعیت آسیب دیدگان از سوختگی به عنوان اولین مرکز اصلی و تخصصی ارائه دهنده خدمات درمانی به بیماران سوخته شروع به فعالیت کرد. این بیمارستان در حال حاضر با بهره گیری از حضور اساتید فوق تخصص رشته جراحی پلاستیک و ترمیمی و متخصصین جراحی عمومی علاوه برانجام امور درمانی نسبت به ارائه آموزش دروس جراحی های سوختگی و ترمیمی به دانشجویان، رزیدنتهای تخصصی جراحی عمومی، طب اورژانس، دانشجویان پرستاری و پرستاران بیمارستانهای مختلف ازسراسرکشور که به منظورفراگیری مباحث یادشده به این مرکز مراجعه می کنند، فعالیت دارد.

بیمارستان شهید مطهری دارای یکصد و سیزده تخت فعال و بخشهای مختلفی است که با توجه به وضعیت خاص بیماران سوختگی و بر اساس نوع و درجه آن در هر یک از بخش های مربوطه بستری و تحت درمان قرار می گیرند. این بیمارستان سالانه به بیش از سه هزار نفر بیمار بستری و بیش از ده هزار نفر به صورت سرپایی خدمات ارائه می کند.

 .

اطلاعات تماس بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری


  • 02188770031
  • تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میرداماد، خیابان رشید یاسمی روبروی خاتم الانبیاء، مرکز آموزشی و درمانی (سوانح سوختگی ) شهید مطهری

  • https://crtm.iums.ac.ir
  • hospital.motahari@yahoo.com

آدرس بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری

نظرات کاربران درباره بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری  

به بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری امتیاز دهید

زیاد

کم

نقاط قوت' . '
نقاط ضعف' . '