برندهای برتر کترینگ عروسی

کترینگ عروسی بهترین سیستم برای پذیرایی غذا، دسر و تنقلات از مهمانان عروسی است. به همین دلیل شما می‌توانید مجالس عقد و عروسی را راحت‌تر بگذار کنید. کسانی که خدمات کترینگ را ارائه می‌دهند مدیریت و طراحی چیدمان غذا و دیزاین میزها را هم بر عهده می‌گیرند. پس امروزه تهیه غذای آماده از بیرون باعث شده است تا مراسم و مجالس عروسی باشکوه‌تر برگزار شود.

کترینگ عروسی چیست؟

کترینگ یک لغت انگلیسی است که در ایران بیشتر به معنی پختن غذا در آشپزخانه‌های مجهز و عرضه آن به مکان‌های دیگر می‌باشد. این واژه در برگزاری مجالس عروسی و شادی اهمیت ویژه‌ای دارد؛ چون مهمترین موضوعی که در اجرای مراسمات نامزدی و عروسی وجود دارد بحث پذیرایی از میهمانان و نحوه سرو غذا، میوه و تنقلات است. امروزه برخی از سالن های عروسی برای سرویس‌دهی بهتر سفارش کترینگ عروسی را هم انجام می‌دهند. ولی برخی دیگر از تالارهای پذیرایی خدمات مجالس و مراسم عروسی ندارند. در نتیجه لازم است تا خودتان بهترین کترینگ را برای عروسی انتخاب کنید.

مزایای کترینگ عروسی

تهیه غذای باکیفیت و مدیریت نحوه پذیرایی از میهمانان یکی از مهمترین خدمات نامزدی، عقد و عروسی است. از آنجایی که بیشتر تالارهای عروسی توجه زیادی به طراحی میزها ندارند بنابراین انتخاب یک مجموعه حرفه‌ای برای مدیریت و دیزاین میز شام عروسی قطعاً راهکار مناسبی خواهد بود. چرا که این مراکز با ارائه کترینگ عروسی می‌توانند اجرای مراسم لوکس‌تری را برای شما ارمغان آورند. همچنین شما با همکاری این مجموعه‌ها می‌توانید تنوع زیادی از غذاها، سالادها، دسرها، نوشیدنی‌ها، فینگر فودها و… را در مراسمات خود استفاده کنید.

سفارش بهترین کترینگ در عروسی

شاید بارها برایتان پیش آمده باشد که دکوراسیون یک سالن عروسی را دوست داشته باشید؛ ولی علاقه زیادی به نحوه پذیرایی و غذای سالن نداشته باشید‌. از این رو شما می‌توانید با همکاری برخی موسسه های خدمات مجالس و مراسم بهترین کترینگ عروسی را برای مراسم خود در همان سالن مورد نظر سفارش دهید. این مراکز برای تهیه کترینگ مجالس از بهترین و تازه‌ترین مواد اولیه استفاده می‌کنند.  بنابراین در شادترین شب زندگی‌تان فوق‌العاده‌ترین پذیرایی را از میهمانان خواهید داشت. خبر خوب اینکه در حال حاضر مراکز طبخ و تهیه غذای زیاد و مقرون به صرفه ای وجود دارد. پس شما متناسب با بودجه خود می‌توانید غذاهای لوکس و گران قیمت و یا غذاهای ساده و خوشمزه با قیمت مناسب سفارش دهید.

انواع کترینگ عروسی

معمولاً تهیه غذا عروسی لوکس بر اساس ذائقه و فرهنگ میهمانان طبخ و عرضه می‌شود. پس برای اینکه پذیرایی از میهمانان مجهزتر و آسوده‌تر صورت بگیرد لازم است تا رده سنی و ذائقه مهمانان خود را در نظر بگیرد. چون کترینگ های عروسی در منوهای متنوعی تهیه می‌شوند مانند:

  • کترینگ کلاسیک
  • کترینگ رژیمی
  • کترینگ ایرانی
  • و…

سخن پایانی

قطعاً برگزاری مراسم عروسی یکی از پراسترس ترین مجالس زندگی‌تان خواهد بود. چرا که تهیه یک غذای باکیفیت و پذیرایی از میهمانان به نحو احسن کار بسیار ساده‌ای نیست. از این رو امروزه موسسه های خدمات مجالس و مراسم با تهیه انواع کترینگ عروسی انجام این کار را بر عهده گرفته‌اند. پس ما در این بخش از برند آنالیز 10 برند برتر از این شرکت های خدمات نامزدی، عقد و عروسی و مراکز تهیه و طبخ غذا را برای تهیه بی‌نظیرترین کترینگ عروسی به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید با انتخاب بهترین گزینه در کمترین زمان، بهترین خدمات را در این زمینه دریافت نمایید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در کترینگ عروسی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>