برندهای برتر نیروی پذیرایی مجالس

نیروی پذیرایی مجالس در واقع افرادی هستند که به صورت حرفه‌ای خدمات پذیرایی مهمانان شما را بر عهده می‌گیرند. از آنجایی که یکی از خسته کننده ترین و دشوارترین کارها برای برگزاری مهمانی، پذیرایی کردن از مهمان‌ها است طبیعتاً امروزه نیروهای تشریفاتی در کنار شرکت‌های خدمات مجالس حضور دارند تا به شما کمک کنند بدون دغدغه مجالس خود را برگزار کنید.

کمک گرفتن از نیروی پذیرایی مجالس

اگر میزبان بخواهد تمامی امور مهمانی را به تنهایی بر دوش بکشد به طور حتم نه تنها یک مهمانی درست و حسابی از آب درنخواهد آمد بلکه خستگی بی حد میزبان، موجب می‌شود هیچ لذتی از برگزاری مجالس نبرد. این امر موجب شده است که در حال حاضر گروه ‌های خدمات مجالس و مراسم پا به عرصه گذاشته و در بسیاری از زمینه‌ها صاحبان مجلس را یاری کنند. مثلاً جهت برگزاری یک مهمانی و مجلس بی‌نقص و باشکوه می‌توانید از نیرو پذیرایی مجالس کمک بگیرید. این افراد که در واقع پرسنل آموزش دیده هستند در خصوص تمامی امور از جمله نحوه چیدن میز، نحوه سرو غذا، نحوه معاشرت با میزبان و میهمانان اصولی را فرا گرفته‌اند. با این حال شما با خیال راحت می‌توانید زمام امور را به این نیروها واگذار کنید.

وظایف نیروی پذیرایی مراسم

وقتی شما از نیروی تشریفات مجالس کمک می‌گیرید می‌توانید تمامی امور از جمله آماده کردن محل برگزاری تشریفات، استقبال و بدرقه مهمانان پذیرایی از میهمانان و چیدن میز غذا و نوشیدنی را بر عهده آن‌ها بگذارید. دقت داشته باشید خدمات پذیرایی که مهم‌ترین وظیفه نیروی پذیرایی مجالس می‌باشد باید به نحو احسن انجام گیرد. به طوری که معمولاً پذیرایی از میهمانان متناسب با مدت زمان مراسم در مراحل متفاوتی انجام می‌گیرد. نیروی پذیرایی باید در وعده‌ها و زمان‌هایی که از قبل مشخص می‌کنید، با کمترین میزان تردد از مهمان‌ها پذیرایی کند. همچنین در طول مهمانی باید همه حواس خود را به درخواست مهمان‌ها بدهد تا چنانچه چیزی کم و کسر بود سریع آن را مهیا نماید.

ویژگی های نیروی پذیرایی خوب

علاوه بر مواردی که در زمینه وظایف نیروی پذیرایی مراسم‌ها گفته شد خوب است بدانید یک تیم پذیرایی خوب و کاربلد باید مشخصات دیگری نیز داشته باشند. مانند

  • حضور به موقع در مراسم و مهمانی و وقت شناس بودن
  • انجام وظایف و پذیرایی به بهترین نحو
  • پوشیدن لباس فرم و مرتب و تمیز و آراسته بودن
  • خوش برخورد و گشاده رو بودن
  • مهارت کافی در سفره آرایی و آشپزی
  • انتقادپذیر بودن در مقابل اعتراض مهمان‌ها

چیدن ظروف توسط نیروی پذیرایی مجالس

یکی دیگر از وظایف نیروی پذیرایی مجالس، چیدن ظروف بر روی میزها است. مثلاً نیروی تشریفات باید در مورد چگونگی قرار گرفتن بشقاب‌ها بر روی میز دقت کافی داشته باشد. همچنین قاشق و چنگال به درستی بر روی بشقاب قرار بگیرد یعنی قاشق در سمت راست بشقاب و چنگال در سمت چپ بشقاب باشد. لیوان نوشیدنی برای تمامی میهمانان باید در سمت راست آن قرار بگیرد و دستمال کاغذی در مکانی باشد که همه مهمان‌ها به راحتی به آن دسترسی داشته باشد.

سخن پایانی

کمک گرفتن از نیروی پذیرایی مجلس به شما کمک می‌کند که بدون کم و کاست مراسم خود را برپا کنید. با این حال اگر شما هم برای میزبانی و پذیرایی در مراسمات خود به دنبال بهترین نیروها در این زمینه هستید ما در این بخش از برند آنالیز ۱۰ برند برتر و مجموعه معتبر در این حوزه را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید به راحتی و در کمترین زمان، پس از مقایسه این مجموعه‌ها بهترین گروه خدماتی را انتخاب کرده و بهترین مجالس را برگزار نمایید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در نیروی پذیرایی مجالس

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>