برندهای برتر آگهی ترحیم کثیر النتشار

ارائه آگهی ترحیم کثیر النتشار یکی دیگر از خدمات ارائه شده در گروه های خدمات مجالس و مراسم ترحیم می‌باشد. این آگهی‌ها که برای مجالس ترحیم، یادبود، سوگواری، تدفین و …ارائه می‌شود در روزنامه‌های کثیرالانتشار درج می‌گردد. با استفاده از این آگهی از دوستان و آشنایان جهت شرکت در این مراسم دعوت به عمل می‌آید و در واقع افراد از برگزاری این مراسم آگاه می‌شوند.

آگهی ترحیم کثیرالانتشار چیست؟

آگهی ترحیم یا اعلامیه ترحیم هنگام برگزاری مراسمی چون ختم، یادبود، بزرگداشت، مراسم دفن و غیره ارائه می‌شود. این آگهی در واقع یک دعوت نامه از جانب صاحب عزا برای دعوت دوستان و آشنایان جهت شرکت در این مراسم می‌باشد. همچنین آگهی فوت معمولاً توسط عزاداران به صورت اعلامیه مستقل منتشر می‌شود. در واقع این آگهی‌ها اصلی ترین کاربردی که دارند اطلاع رسانی از فوت یک عزیز و زمان و مکان اجرای مراسم عزاداری می‌باشد تا چنانچه مهمانان قصد شرکت در این مراسم داشته باشند از آن آگاه شوند.

تاریخچه آگهی ترحیم

انتشار آگهی ترحیم تاریخچه‌ای کهن دارد به طوری که در قرن شانزدهم در اروپا این آگهی‌ها به صورت ساده در روزنامه‌ها و مطبوعات چاپ می‌شده است. آگاهی‌ها در آن زمان تنها شامل نام، تاریخ تولد و تاریخ فوت بوده است. اما در اواخر قرن نوزدهم در روزنامه تایمز آگهی‌هایی چاپ شده بود که در آن دعای کوتاه، شعر یا زندگینامه متوفی بیان می‌شد. اما با پیشرفت صنعت چاپ از اوایل قرن بیستم امکان چاپ تصویر متوفی نیز به وجود آمده است و امروزه با کمک فناوری چاپ، تصاویر رنگی و آگهی‌های فوت رنگی ارائه می‌شود. در حال حاضر مشاهده می‌شود که آگهی ترحیم کثیرالانتشار پا به عرصه گذاشته است و شما می‌توانید برای اطلاع رسانی به تعداد زیادی از میهمانان از این نوع آگهی استفاده کنید که در حال حاضر در گروه های خدمات تدارک ختم و ترحیم امکان استفاده از این خدمات نیز وجود دارد.

بخش‌های مختلف آگهی ترحیم کثیر النتشار

برای درج آگهی ترحیم کثیرالانتشار باید بخش‌های مختلفی ایجاد شود که در ادامه به بررسی این موارد می‌پردازیم:

  • مقدمه اعلامیه ترحیم: آگهی ترحیم کثیرالانتشار بخش‌های مختلفی دارد که مهم‌ترین آن مقدمه آگهی می‌باشد. به طوری که در ابتدا باید کلمات تأسف‌بار برای اطلاع خبر فوت استفاده شود.
  • بخش میانی آگهی: در این بخش از عناوینی چون همسر دلسوز، مادری فداکار، استاد دانشگاه پ، مشاور فهیم، عارف واصل، عبد صالح خدا و غیره استفاده می‌شود.
  • بخش پایانی آگهی: در آخرین بخش آگهی باید محل برگزاری مراسم و زمان آن برای حضور مهمانان اطلاع ‌رسانی شود.

اندازه کاغذ چاپ اعلامیه ترحیم

همان‌طور که گفته شد شما می‌توانید با کمک گروه های خدمات مجالس و مراسم تمامی مراحل را به آسانی انجام دهید. در این میان دقت کنید که برای آگهی ترحیم کثیرالانتشار نیاز است نوع و اندازه کاغذ را مشخص کنید. به طور کلی باید بدانید بهترین اندازه برای کاغذ آگهی، کاغذهای آچار است که اکثراً از چاپ رنگی برای آن استفاده می‌شود. اما گاهاً افراد جهت کاهش هزینه اعلامیه‌ها، از چاپ سیاه و سفید استفاده می‌کنند.

سخن پایانی

اهمیت استفاده از آگهی ترحیم کثیرالانتشار برای مراسم ترحیم و ختم به گونه‌ای است که شما به راحتی می‌توانید میهمانان را از مکان و زمان برگزاری مجلس و مراسم خود آگاه کنید. با وجود این امر ما در این بخش از برند آنالیز ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر را در این حوزه به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید از خدمات این گروه‌ها به بهترین نحو استفاده نمایید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در آگهی ترحیم کثیر النتشار

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>