برندهای برتر جعبه کادو

امروزه استفاده از جعبه کادو به جای کاغذ کادو و کادو پیچ کردن هدیه بسیار پرطرفدارتر است. با این حال چنانچه شما در مراسمی از جمله جشن تولد دعوت شوید باید در ابتدا به فکر تهیه هدیه مناسب و سپس باکس کادو شیک و جذابی باشید. این باکس‌ها با طراحی خاصی که دارند هدیه شما را جذاب‌تر نشان می‌دهند و به طور کلی انواع مختلف آن برای هر نوع کادوی مناسب خواهد بود.

جعبه کادو تولد

از جمله جشن های بسیار پرطرفدار که امروزه بسیار باشکوه برگزار می‌شود، جشن تولد است. طبیعتاً وقتی شما به جشن تولدی دعوت می‌شوید اولین کاری که می‌کنید به دنبال تهیه هدیه مناسب و همچنین جعبه کادو می‌روید. دقت داشته باشید این جعبه‌ها در تنوع بالایی عرضه می‌شوند. بنابراین لازم است به درستی و با توجه به نوع هدیه و فرد هدیه گیرنده انتخاب شود.

خرید انواع باکس کادو

همان طور که گفته شد در هنگام خرید باکس کادو برای جشن های مختلف از جمله جشن تولد طبیعتاً شما با انواع مختلف این جعبه‌ها روبرو خواهید شد. حال بسته به نوع هدیه و فردی که قرار است هدیه برای او خرید شود شما می‌توانید از انواع و اقسام مختلف این جعبه‌ها استفاده کنید. مثلاً چنانچه بخواهید هدیه سورپرایز کننده و شیک برای صاحب تولد تهیه کند، مسلماً خرید جعبه‌های از جنس مخمل یا به شکل قلب که با یک پاپیون قرمز مزین شده است جذابیت زیادی خواهد داشت. همچنین دسته‌ای از این باکس‌ها به صورت صندوقچه چوبی طراحی شده‌اند که می‌توانید از هدیه جذاب خود درون آن استفاده کنید و چون گنجینه‌های اسرار آمیز آن را به دوست و یا عزیز خود هدیه دهید. از دیگر انواع این جعبه‌ها نیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جعبه‌های مستطیلی کوچک جهت هدیه اکسسوری و ساعت
  • جعبه کادو مدل آلبوم عکس
  • جعبه هدیه مدل سورپرایزی
  • جعبه هدیه مخصوص جواهرات
  • جعبه هدیه چرمی

بهترین جعبه کادو برای گل‌ها

علاوه بر آنچه گفته شد یکی دیگر از انواع جعبه‌های کادو که طرفدار زیادی دارد، جعبه‌های مخصوص گل‌های زینتی و زیبا می‌باشد. بنابراین از آنجایی که هدیه دادن گل به دوستان و عزیزان بسیار جذاب است، برای این هدیه خاص می‌توانید از جعبه‌های مدل‌ تلقی استفاده کنید. به طوری که این جعبه‌ها از استحکام و مقاومت خوبی برخوردارند و می‌تواند بدون ایجاد ضربه گل را درون خود نگهدارند. همچنین این محفظه مقاوم جهت نگهداری طولانی گل مناسب خواهد بود.

سخن پایانی

در هنگام انتخاب جعبه هدیه نیاز به رعایت نکات خاصی از جمله رنگ و مدل آن، سن و جنسیت صاحب تولد، سلایق صاحب تولد و بسیاری از موارد دیگر می‌باشد. با این حال شما می‌توانید از مراکز خدمات مجالس و مراسم که محصولات و خدمات تولد را ارائه می‌دهند انواع مختلف این جعبه‌ها را متناسب با نیاز و سلیقه شما ارائه می‌دهند کمک بگیرید. به طوری که ما نیز در این قسمت از برند آنالیز ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر را در حوزه عرضه و فروش انواع جعبه کادو معرفی کرده‌ایم تا شما بتوانید از بین این برندها بهترین مرکز و محصولات را انتخاب کنید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در جعبه کادو

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>