برندهای برتر تاج گل ترحیم

اهدای تاج گل ترحیم روشی است که برای عرض تسلیت و یا ابراز همدردی با خانواده متوفی انتخاب می‌شود. در فرهنگ کشور ما برای مراسم تشییع جنازه و یا مراسم پس از آن، خرید تاج گل یکی از رسومات رایج می‌باشد. هر کدام از گل‌هایی که در آن استفاده می‌شوند، یک نماد و یا المان هستند. تاج گل ختم را می‌توان به صورت حضوری خریداری کرد و یا آن را به صورت اینترنتی سفارش داد.

سفارش تاج گل ترحیم

ممکن است بسیاری از افراد شرایط و یا زمان لازم برای شرکت کردن در مراسم تشییع جنازه مراسم ختم را نداشته باشند. بنابراین با خریداری گل برای ترحیم و ارائه کارت تسلیت به همراه آن می‌توان تسلیت خود را به خانواده متوفی اعلام کرد. خرید تاج گل ختم و تحویل به هنگام آن را می‌توان از مراکزی که در زمینه خدمات تدارکات ختم و ترحیم فعالیت می‌کنند انجام داد. بنابراین مشتریان در هر جایی که باشند، به راحتی می‌توانند به صورت اینترنتی خرید تاج گل ختم را انجام داده و آن را برای عرض تسلیت بفرستند.

قیمت تاج گل ختم

موارد گوناگونی بر قیمت تاج گل تأثیرگذار هستند. تاج گل‌هایی که از کیفیت و زیبایی بالاتری برخوردار باشد، قیمت آن‌ها نیز بیشتر است و تا چند روز ماندگاری دارند. امروزه مراکز انجام خدمات مجالس و مراسم با عرضه اینترنتی تاج گل ترحیم بسیاری از هزینه‌های اضافی را حذف می‌کنند. در نتیجه با دریافت خدمات از این مراکز می‌توان تاج گل ختم را با قیمت مناسب‌تری خریداری کرد.

انتخاب تاج گل ختم

هنگام انتخاب تاج گل در مراسم عزاداری و ختم باید موارد مختلفی را در نظر گرفت. یکی از این موارد رنگ تاج گل تسلیت مناسب است. در مراسم‌های عزاداری و ختم اغلب به منظور ادای احترام از تاج گل هایی استفاده می‌کنند که رنگ آن‌ها سفید باشد. این رنگ تاج گل نشان دهنده ابراز همدردی می‌باشد.

انواع تاج گل برای ترحیم

انواع تاج گل برای مراسم ختم وجود دارد که شامل تاج گل های یک طبقه ترحیم تاج گل های دوطبقه تسلیت و یا تاج گل های سه طبقه برای ترحیم هستند. افراد متناسب با بودجه خود می‌توانند نسبت به خرید انواع تاج گل برای تسلیت اقدام کنند. تاج گل های تسلیت معمولاً به شکل قلب، دایره‌ای و یا بیضی شکل هستند که در آن‌ها تزیین گل‌ های مختلف داوودی، انتریوم و پرنده بهشتی و گلایل وجود دارد. این گل ها به همراه روبان‌های مشکی و بر روی پایه طبقه چوبی و سبک نصب خواهند شد.

سخن پایانی

در صورتی که به دنبال مرکزی برای سفارش تاج گل ترحیم هستید، ما در این بخش از برند آنالیز ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر را به شما معرفی می‌کنیم. این مراکز در زمینه گل آرایی مراسم ختم فعالیت می‌کنند. بنابراین شما می‌توانید مرکز مورد نظر خود را با توجه به شرایطی که دارد انتخاب کرده و سفارش تاج گل را به آن مجموعه بسپارید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در تاج گل ترحیم

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>