برندهای برتر میز شام

تنوع غذایی و دسرها, کیفیت و کمیت و نوع سرو غذای میز شام عروسی, مهم‌ترین مورد در بین تمامی خدمات ارائه‌شده در شب عروسی خواهد بود. برای داشتن بهترین شام عروسی لازم است بهترین تشریفات, کترینگ یا تالار را انتخاب کنید. با انتخاب هوشمندانه و بررسی دقیق تمامی پارامترهایی که در چنین انتخاب‌هایی اهمیت دارد, قطعاً بهترین شام عروسی را خواهید داشت.باوجود شرکت‌ها و مؤسسات مختلف انتخاب بهترین تشریفات عروسی برای زوجین کار دشواری خواهد بود. مجموعه برند آنالیز در نظر دارد تا شما عزیزان را در این زمینه راهنمایی کرده و اطلاعات مفیدی در رابطه با میز شام عروسی در اختیارتان قرار دهد.

میز شام عروسی

مهم‌ترین عاملی که مراسم عروسی‌تان را در دسته‌بندی بهترین‌ها می‌گنجاند, کیفیت خدمات‌دهی برگزارکننده عروسی است. میز شام عروسی می‌تواند توسط کارکنان خدمات عروسی چیده شود. هرچه تعهد, احساس مسئولیت و کیفیت کاری برگزارکننده مراسم بیشتر باشد, نتیجه بهتری را ملاحظه خواهید کرد.

لازم به ذکر است که حتماً قبل از عقد قرارداد, قراری جهت تست غذا تنظیم کنید. به مراسمی که توسط تشریفات و کترینگ‌ برگزار می‌شود مراجعه کنید و نحوه سرو و پذیرایی را با دقت مشاهده کنید. سعی کنید از غذاهایی که در منو انتخابی آینده خودتان هست تست کنید. طعم غذا, کیفیت مواد اولیه آن, چاشنی‌ها, میز آرایی و چیدمان ازجمله موضوعاتی است که باید به آن دقت کنید.

انواع شام عروسی

شام عروسی مانند تمام آیتم‌های عروسی انواع مختلفی دارد. انواع مختلف شام عروسی با هزینه‌های متفاوتی ارائه می‌شود. بهتر است در زمان مراجعه به کترینگ, تشریفات یا تالارهایی که وظیفه تأمین غذای مهمانان را بر عهده می‌گیرند, دفترچه‌ای همراه داشته باشید و انواع شام عروسی که توسط این مراکز ارائه می‌شود را به ‌همراه هزینه آن یادداشت کنید.

سعی کنید در یادداشتتان, نوع و سطح خدمات را ذکر کنید تا در زمان انتخاب به‌ خوبی این موارد را مقایسه کنید.

نکات مهم تزئین میز شام عروسی

هنگام تزئین میز مراسم عروسی ممکن است هزاران گزینه برای انتخاب از میان آن ها و رسیدن به دیزاین موردنظر در ذهنتان وجود داشته باشد. یک چک‌لیست کوتاه می‌تواند شما را درانجام این کار کمک کند.

استفاده از رومیزی ها

برای زیباتر جلوه دادن میز شام عروسی باید از رومیزی های شکیل و نگین دار استفاده کرد تا توجه مخاطبان را به خود جلب کند. می توانید از ملحفه های مخصوص مراسم عروسی که در شکل ها و طرح ها و همچنین جنس های متفاوتی هستند استفاده کنید؛ مثلا می توانید از ملحفه های سفید از جنس ساتن بهره ببرید که نوعی ظرافت و زیبایی خاصی به سالن عروسی می بخشد.

گل آرایی

در برگزاری مجالس عروسی گل هایی که برای میز شام عروسی انتخاب می شوند باید اندازه متناسبی داشته باشند. گل هایی که ساقه کشیده تری دارند زیباتر به نظر می رسند. ازجمله گل هایی که می توان برای میز شام عروسی استفاده کرد می توان به گل های فرزیا, گل داودی, سوسن, میموزیا, آنتوریوم قرمز و گل رز اشاره کرد.

نکته مهمی که باید به آن توجه کرد انتخاب گل طبیعی برای روی میز عروس و داماد است. سایر گل های موجود سالن و باغ عروسی می‌تواند مصنوعی باشد. گلدان باید از نوع بلور و کشیده باشد. رنگ گل های روی میز هم می‌تواند با یکی از اجزای سفره ست شود.

استفاده از دستمال سفره در میز شام

از دیگر اجزای مهم میز شام عروسی دستمال سفره است که باید با زیبایی تمام تا شود و در داخل بشقاب ها قرار بگیرد. با استفاده از حلقه دستمال هم می توان دستمال سفره را زیباتر کرد.

سخن آخر

برای برگزاری یک عروسی فوق‌العاده لازم است به نوع پذیرایی از مهمانان و شام آن دقت کنید و قبل از انتخاب کمی وسواس نشان دهید. این شب, بهترین شب زندگی‌تان است. پس با برند آنالیز همراه باشید تا برندهای برتر کترینگ مجالس را شناخته و اطلاعات مفیدی درمورد هریک بدست آورید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در میز شام

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز