برندهای برتر دسر و کیک

امروزه سبک برگزاری مراسم عروسی تغییر کرده و افراد تمایل دارند تا از ایده های خلاقانه برای مراسم خود ازدواج کنند. به منظور داشتن یک مراسم باکیفیت بهتر است از افراد متخصص در این زمینه کمک گرفت. اما دانستن اینکه کدام تیم از همه بهتر و حرفه‌ای‌تر است کار دشواری خواهد بود. مجموعه برند آنالیز با در نظر گرفتن معیارهای مختلف برندهای برتر دسر و کیک را شناسایی کرده و به شما عزیزان معرفی می‌کند.یکی از بخش‌های مهم در هر مراسم دسر و کیک می‌باشد. امروزه میز دسر در عروسی‌ها تنوع زیادی پیداکرده است و در تمام تالارهای عروسی دیده می‌شود. از انواع ژله و کارامل گرفته تا کیک و بستنی روی میز دسر به چشم می‌خورد.

کیک های عروسی نیز از تنوع بالایی برخوردار بوده و با طرح‌های فوق‌العاده‌ای آماده می‌شوند. برند آنالیز در این بخش قصد دارد تا نکات مهم در انتخاب دسر و کیک عروسی را به شما عزیزان معرفی کند.

انواع دسر عروسی

دسرهای میوه‌ای کوچک

دسرهای میوه‌ای معمولاً طرفداران زیادی دارند. یک ایده‌ی جالب برای دسر مراسم عروسی می‌تواند طعم‌های مختلف بستنی باشد که داخل آن‌ها با میوه‌های گوناگون مثل توت‌فرنگی پر شده باشد.

ماکارون

ماکارون یکی از انواع شیرینی یا دسرهاییست که همه آن را دوست دارند! این دسر معمولاً در رنگ‌های مختلف درست‌شده و می‌توانید با دیزاین این شیرینی به شکل طبقه‌ای و برج مانند یک دسر شگفت‌انگیز و خاص برای مراسم عروسی خود سفارش دهید.

دونات‌ها

استفاده از کیک‌ها و شیرین‌های تک نفره با طعم‌های مختلف یک ایده‌ جالب برای دسر عروسی شما است که در عین سادگی می‌تواند با چینش زیبا, بسیار شیک و جذاب به نظر برسد و جلوه مراسم را بهتر کند.

پاراف پودینگ

معمولاً همه‌ی افراد اعم از پیر و جوان پودینگ شکلاتی دوست دارند. بنابراین استفاده از پودینگ شکلاتی برای دسر مراسم عروسی می‌تواند یک ایده‌ی فوق‌العاده باشد. البته برای جذابیت بیش‌تر می‌توانید آن‌ها را به شکل‌های خلاقانه‌ای تزیین کنید که جذابیت خاصی برای مهمانان شما داشته باشد.

نکات مهم در انتخاب کیک عروسی

طعم کیک

درست است که ظاهر کیک در اولین نگاه نظر همه مهمانان را به خود جلب می‌کند اما باید در انتخاب کیک عروسی دقت کنید. تا زمانی که همه آماده خوردن کیک زیبای عروسی شما هستند از آن لذت ببرند و تا مدت‌ها از آن تعریف کنند. پس در لیست کارهای خود حتماً برای تست کیک عروسی‌تان زمان بگذارید.

در این جلسات نحوه پخت را به شما کاملاً توضیح می‌دهند و اصولاً یک نمونه تست برای شما آماده می‌کنند. این فرصت خوبی است تا ایده‌های خود را برای کیک عروسی به طراحان کیک منتقل کنید و سؤالاتتان را در مورد نحوه تزیین و انواع خامه ای که قرار است برای آن استفاده کنند, بپرسید.

قیمت

همان‌قدر که کیک عروسی می‌تواند خوشمزه و خاص باشد همان‌قدر نیز می‌تواند گران باشد. توصیه ما به شما این است که هیچ‌وقت قیمت پایین را به کیفیت ترجیح ندهید. ترجیحاً کیکی باکیفیت و با هزینه کمتر را پیدا کنید و در ارتباط با محتویات داخل آن و همچنین شکل ظاهری آن با قناد صحبت کنید.

سبک کیک

سبک موردپسند خودتان را مشخص کنید. در کیک عروسی نیز انواع و اقسام طراحی‌ها و تزیینات وجود دارد. بهتر است برای خود دقیقاً مشخص کنید که چه نوع کیک عروسی موردپسند شماست.

تزیین و آراستن کیک عروسی با گل

گل‌ها بهترین تزیینات برای انتخاب کیک هستند.هم انواع طبیعی و هم انواع مصنوعی برای تزیینات کیک وجود دارد. البته گل‌هایی که از خمیر خوراکی یا فوندانت تهیه می‌شوند نیز گزینه‌های مناسبی برای تزیین کیک هستند.

سخن نهایی

بر اساس گفته‌های بالا می‌توان به این نتیجه رسید که دسر و کیک عروسی از بخش‌های مهم مراسم شما محسوب می‌شوند بنابراین برای تهیه آن‌ها باید به سراغ افراد متخصص و حرفه‌ای بروید. در ادامه می‌توانید لیستی از برندهای برتر دسر و کیک عروسی مشاهده کرده و اطلاعات مفید و مختصری در مورد هر یک به دست آورید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در دسر و کیک

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>