برندهای برتر تزیین سفره عقد

تزیین سفره عقد در برگزاری بهتر این جشن بسیار مؤثر است. از انواع سفره‌های سنتی ایرانی می‌توان به سفره عقد اشاره کرد که در زمان عقد آن را پهن می‌کنند. عروس و داماد بر روی این سفره نشسته و پای سفره عقد به خطبه عاقد گوش خواهند داد. در بیشتر شهرهای کشور ما چیدن سفره عقد از رسومات رایج است. بر روی این سفره ظرف‌های مختلفی می‌چینند. هر کدام از این ظرف‌ها بیانگر و نشانه یک آرزو برای عروس و داماد خواهد بود.

تزیین سفره عقد

اگر می‌خواهید تزیین سفره ساده را در منزل انجام دهید، لازم است که با چگونگی تزیین آن آشنا باشید. همچنین باید بدانید که روی سفره عقد باید چه لوازمی را قرار دهید. سپس اقدام به تزیین سفره عقد خانگی کنید. برای تزیین این سفره لازم است به مدل سفره عقدی که می‌خواهید دقت داشته باشید. شما با در نظر گرفتن سبک سفره عقد بهتر می‌توانید نسبت به تهیه لوازم وسایل سفره اقدام نمایید. از جمله لوازم تزئینی برای این سفره می‌توان به روبان، شمع، آینه، سینی، شمعدان و دیگر لوازم تزیینی اشاره کرد که برای دیزاین سفره به کار برده می‌شوند.

وسایل سفره عقد

از جمله ظرف‌هایی که بر روی که برای تزیین سفره به کار برده می‌شود، می‌توان به ظرف فندق، ظرف تخم مرغ، گردو عسل، ماست، نان و پنیر و سبزی اشاره کرد. برای تزئین سفره عقد باید لوازم مورد نیاز برای سفر را تهیه کرد. پای ثابت بیشتر سفره‌های عقد ساده و زیبا لوازمی مانند آینه و شمعدان، یک جلد قرآن مجید و اسپند، میوه و نبات و شیرینی است. همچنین بر روی سفره عقد جا حلقه ای، کله قند، شیرینی، گلاب و گل را نیز قرار می‌دهند. برای تزئین سفره عقد، قرآن نیز یکی از موارد مهم است که وجود آن برای تحکیم روابط زوجین لازم خواهد بود. قرآن بر روی رحل قرار می‌گیرد و تزیین رحل قرآن را می‌توان با روش‌های مختلفی انجام داد. علاوه بر قرآن یک آیینه نیز برای تزیین کردن سفره عقد استفاده می‌شود که نماد پاکی و صداقت خواهد بود.

انتخاب سفره عقد

مثل دیگر لوازم عقد و ازدواج سفره‌های عقد از تنوع بالایی برخوردارند. در صورتی که شما می‌خواهید تزیین سفره عقد را به بهترین شکل ممکن داشته باشید، باید برای جشن عقد خود با انواع سفره‌های سنتی و ساده آشنایی لازم را داشته باشید. برای اینکه بتوانید بهترین مدل سفره عقد را انتخاب کنید، می تونید با مراجعه به مراکز ارائه دهنده خدمات مجالس و مراسم از خدمات آن‌ها در زمینه تزیین سفره عقد بهره‌مند می‌شوید.

سخن پایانی

اگر شما نیز به دنبال پیدا کردن مرکزی هستید که در آن خدمات لازم در زمینه تزیین سفره عقد ارائه شود، ما در این بخش از برند آنالیز ۱۰ برند برتر و مجموعه موفق را به شما معرفی می‌کنیم. این برندها از بهترین مراکزی هستند که در زمینه خدمات نامزدی، عقد و عروسی فعالیت می‌کنند. بنابراین شما می‌توانید متناسب با سلیقه‌ای که دارید و شرایط مد نظرتان بهتر مرکز مورد نظر خود را انتخاب کرده و از خدمات آن در این زمینه به نحو احسن بهره‌مند شوید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در تزیین سفره عقد

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>