برندهای برتر تزیین میز تولد

تزیین میز تولد از جمله موارد مهم است که هیچ‌گاه فراموش نمی‌شود، لذا نقش بسیار مهمی در بهتر برگزار شدن جشن تولد دارد. از آنجایی که اکثر وسایل از جمله کیک، خوراکی‌ها، نوشیدنی‌ها و ظروف پذیرایی بر روی این میز قرار می‌گیرد پس طبیعتاً باید بدون نقص و کامل تزیین شود. همچنین درست تزئین شدن میز بسته به سلیقه و روحیات صاحب تولد اهمیت زیادی دارد.

اهمیت تزیین میز تولد

جشن تولد که از جمله جشن‌های بسیار مهم است، نیاز به تزئینات خاصی دارد. در این بین علاوه بر اینکه باید فضای جشن را تزیین کرد نیاز به تزیین کردن میز تولد نیز می‌باشد. این تشریفات که هم اکنون توسط گروه های خدمات تولد ارائه می‌شود در کیفیت جشن بسیار مؤثر است. توجه داشته باشید ایده‌های خاصی برای تزیین میز تولد وجود دارد که شما می‌توانید بسته به جنسیت و سن صاحب تولد از تم‌های زیبا و جذاب برای تزیین آن استفاده کنید. معمولاً بیشتر عکس‌ها و فیلم‌های تولد کنار میز گرفته می‌شود با وجود این امر زیبایی و جذابیت آن اهمیت ویژه‌ای دارد.

تزیین میز جشن تولد کودک

همان طور که گفته شد برای تزیین میز تولد نیاز است به سن و جنسیت صاحب تولد دقت زیادی شود. مثلاً اگر شما برای کودکان کم سن و سال می‌خواهید تولد بگیرید بهتر است از تزئینات ساده‌تر استفاده کنید. دنیای کودکان بسیار رنگارنگ است از این رو بهتر است از رنگ‌های جذاب و متنوع برای خوشحال کردن کودکانتان در میز تولد استفاده نمایید. همچنین برای جشن تولد کودکان استفاده از شخصیت‌های کارتونی اهمیت زیادی دارد. مثلاً استفاده از ظروف پذیرایی به شکل حیوانات، کیک شخصیت کارتونی و قرار دادن تاپر ها فضا را کودکانه‌تر می‌کند.

تزیین میز تولد دخترانه

روحیه بسیار حساس دخترخانم‌ها به خصوص در سنین نوجوانی به گونه‌ای است که حتی باید در تزیین دیزاین و میز جشن تولد آن‌ها دقت زیادی شود. بیشتر دخترخانم‌ها روحیه‌های فانتزی و رویای دارند که برای تزیینات میز تولدشان نیز می‌توانید از همین ایده‌ها کمک بگیرید. مثلاً استفاده از گل های طبیعی، استند های زیبای بادکنک و همچنین استفاده از ظروف شیک پذیرایی در کنار تم تولدهای دخترانه جذاب برای تزیین میز جشن تولد دخترانه فوق‌العاده جذاب خواهد بود.

تزئینات میز تولد عاشقانه

تولدهای عاشقانه که معمولاً زوجین برای یکدیگر می‌گیرند در فضای کاملاً زیبا و رومانتیک برگزار می‌شود. در این بین لازم است که تزیینات میز تولد نیز به صورت عاشقانه و رمانتیک باشد. برای زوج های جوان می‌توان تزیین شمع و گل استفاده کرد تا یک تزیین عاشقانه داشته باشید. استفاده از گل های طبیعی با گلدان‌های بسیار زیبا و شیک همچنین رنگ‌های قرمز مناسب ترین انتخاب برای میز زوج های عاشق است. نکته دیگر استفاده از چراغ های ریسه ای است که می‌توانید از رنگ‌های خاص چون سفید، صورتی و طلایی بر دو تا دور میز استفاده کنید.

سخن پایانی

از آنجایی که تزیینات برای مراسم تولد نیاز به سلیقه و تجربه خاصی دارد، پیشنهاد می‌شود جهت هرچه بهتر برگزار شدن مراسم تان از گروه های باتجربه در زمینه ارائه خدمات مجالس و مراسم کمک بگیرید. از این رو ما نیز در این بخش از برند آنالیز ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر را در این حوزه به شما معرفی کرده‌ایم تا شما با کمک آن‌ها بتوانید انتخابی بهتر داشته باشید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در تزیین میز تولد

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>