برندهای برتر دود رنگی

دود رنگی یکی از وسایل آتش بازی و نورافشانی می‌باشد که امروزه محبوبیت زیادی در بین جوان‌ها پیدا کرده است و اکثراً برای مراسم تولد و عکاسی و فیلمبرداری های جذاب مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لوازم آتش بازی پرطرفدار، رنگ‌های متنوعی دارد و در انواع مختلف موجود است که قبل از خرید بهتر است بیشتر با نمونه‌های آن آشنا شوید.

دود رنگی چیست؟

وسایل آتش بازی و نورافشانی از جمله لوازم پای ثابت برای برگزاری جشن‌های مختلف از جمله تولد است. به طوری که در حال حاضر در میان انواع خدمات تولد، انواع مختلف این وسایل به خصوص دودهای رنگی ارائه می‌شود. این وسیله آتش بازی همان‌طور که از اسمش پیداست وقتی روشن می‌شود دود غلیظ رنگی ایجاد می‌کند که جذابیت زیادی به فضا می‌دهد. از این وسیله نه تنها برای تولد بلکه برای عروسی، مراسمات، عکس برداری و فیلمبرداری های جذاب، صنعت سینمایی جهان و افتتاحیه رستوران یا کافه استفاده می‌شود. حتی در اعیادی چون عید نوروز، چهارشنبه سوری و مسابقات ورزشی استفاده از این دودها کاربرد دارد. مدت زمان سوختن آن حدود ۲۰ الی ۴۰ ثانیه است که در این مدت فضا را به رنگ دلخواه شما درمی‌آورد.

ساختار دودزا رنگی

دود رنگی که به دودزا رنگی، بمب دود و آبشار دود معروف است به طور کلی از ذره‌های بسیار ریز رنگی ساخته می‌شود. رنگ آن نیز به دلیل تبخیر ماده رنگی می‌باشد. به طوری که برای رنگ‌های مختلف این دودزاها، از مقدار مشخصی مواد استفاده می‌شود. ساخت بدنه و غالب آن باید به قدری محکم باشد تا در هنگام فشار، پاره نشود و دود را از سوراخ به بیرون هدایت کند.

معرفی انواع دود رنگی

دودزا رنگی که توسط گروه های خدمات مجالس و مراسم ارائه می‌گردد در دو نوع زمینی و دستی موجود است که هر کدام از آن‌ها تفاوت‌هایی با هم دارند:

  • دودزا رنگی زمینی: از جمله انواع دودهای رنگی نوع زمینی آن است که پوکه آن گرم‌تر است و دود آن طول کمتری دارد.
  • دودزا رنگی دستی: دیگر نوع دودزا رنگی که به دودزا رنگی دستی معروف است حرارت کمتری دارد و طول آن بیشتر می‌باشد. این نوع دود رنگی مخصوص افکت پردازی، کلیپ عروسی و عکاسی‌های ویژه در رنگ‌های جذاب موجود است.

رنگ‌های بمب دود

تنوع رنگ دود رنگی به گونه‌ای است که شما می‌توانید برای سلایق مختلف از انواع متفاوت این دودزاها استفاده کنید. از جمله رنگ‌های پرکاربرد آن می‌توان به رنگ‌های سبز، زرد، بنفش، نارنجی و آبی اشاره نمود. به طوری که از آن‌ها می‌توانید هم در فضاهای باز و هم بسته استفاده نمایید. در هنگام خرید این لوازم برای اینکه رنگ آن را تشخیص دهید می‌توانید از روی درب متوجه شوید که این دودزا چه رنگی دارد.

سخن پایانی

استفاده از دودزا رنگی اگرچه در بسیاری از مراسم و مجالس مناسب به نظر می‌رسد اما بیشترین استفاده‌ای که دارد برای جشن تولد و عروسی می‌باشد. به طوری که در این جشن‌ها با وجود استفاده از تم رنگی خاص شما می‌توانید دودزا رنگی را نیز با فضا ست کنید. لازم است بدانید ما نیز در این قسمت از برند آنالیز ۱۰ برند برتر و مرکز در این حوزه معرفی کرده‌ایم تا شما بتوانید بهترین مجموعه‌ها را برای دریافت این خدمات و محصولات انتخاب نمایید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در دود رنگی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>