برندهای برتر آبشار شکلات

آبشار شکلات یک ایده جدید و جذاب است که در بیشتر مراسم های شادی طرفداران زیادی دارد. معمولاً برای تهیه فواره شکلات از یک دستگاه برقی برای ذوب کردن شکلات استفاده می‌شود. البته به کار بردن بیسکویت و انواع میوه‌ها در این آبشار می‌تواند جذابیت و خوشمزگی بیشتری به آن بدهد. بنابراین شما هم می‌توانید با کمک خدمات مجالس و مراسم از این آبشارهای زیبا و خوش طعم در جشن‌های باشکوه خود استفاده کنید.

آبشار شکلات چیست؟

چشمه شکلات یا همان آبشاری از شکلات در واقع یک دستگاه استیل چند طبقه است که حجم زیادی از شکلات در آن ریخته می‌شود. این دستگاه بعد از داغ شدن شروع به ذوب کردن شکلات می‌کند و آن را شبیه به فواره به بیرون می‌ریزد. گاهی اوقات طبقات دستگاه با کمک موادی مثل بیسکویت، موز، توت فرنگی و… تزیین می‌شود و نمای زیباتری به خود می‌گیرد. معمولاً این نوع تزئینات لوکس بیشتر برای جشن نامزدی، تولد و عروسی ارائه می‌شود.

آبشار شکلات در مراسم عروسی

همیشه شکلات‌ها خوشمزه‌ترین بخش مراسم های مختلف بوده است. پس اگر بتوانید با کمک مراکز ارائه دهنده خدمات مجالس و مراسم آبشاری از شکلات را در جشن‌های خود داشته باشید قطعاً جلوه خاصی به مراسم خود خواهید داد. امروزه بیشتر افراد سعی می‌کنند تا با استفاده از فیلم‌برداری‌های تخصصی، گل آرایی، میوه آرایی و… تفاوت زیادی را در مراسم عروسی خود ایجاد کنند. ولی شاید آبشار شکلات خاص ترین ایده برای مراسم های شما باشد که تشریفات عروسی را با جلوه متفاوت‌تری نشان می‌دهد. امروزه این ایده جالب با نام‌های دیگری مثل فواره شکلات، چشمه شکلات یا دستگاه شکلات آب کن هم شناخته می‌شود.

زیباترین تشریفات مراسم با آبشار شکلات

یکی از لوکس ترین تشریفات پذیرایی در بیشتر جشن‌ها خصوصاً مراسم های عروسی استفاده از آبشار شکلات است. این نوع چشمه‌های شکلات به طور کاملاً سلیقه‌ای در مدل‌ها و اندازه‌های مختلفی تهیه می‌شوند. پس شما با هماهنگی یک شرکت خدمات مجالس و مراسم می‌توانید در گوشه‌ای از سالن پذیرایی این آبشار را در زمان مناسبی تهیه کنید. معمولاً برای اینکه فواره شکلات، زیبایی بیشتری داشته باشد بهتر است آن را در مقابل میز عروس و داماد در کنار سایر وسایل پذیرایی قرار دهید. قطعاً این آبشار خوشمزه می‌تواند در عکس‌ها و فیلم‌های مراسم شما جلوه بسیار قشنگی را ایجاد کند. البته بیشتر مؤسسات خدمات نامزدی، عقد و عروسی با قرار دادن فواره شکلات در وسط میز سلف سرویس یک ایده جالب را اجرا می‌کنند.

مزایای فواره شکلات

بدون شک وجود یک آبشار شکلات در بین سایر خوراکی های لذت بخش می‌تواند برای تمامی میهمانان خصوصاً کودکان بسیار شگفت انگیز باشد. از طرفی آبشار شکلات طعم متفاوتی نسبت به سایر خوراکی های موجود در یک مراسم شادی را دارد. پس میهمانان می‌توانند با استفاده از آغشته کردن این شکلات آب شده و تازه با انواع شیرینی، میوه، دسر و… طعم متفاوتی را تجربه کنند.

سخن پایانی

 مطمئناً چشمه‌ای از شکلات در بیشتر مجالس مانند جشن تولدها، جشن نامزدی، عقد و عروسی طرفداران زیادی دارد. پس مراسم های شما با نشاط و شادی چشمگیرتری برگزار خواهد شد. اگر تمایل دارید تا از این آبشارهای شکلات با طرح و مدل‌های مختلف در مراسم‌های خود استفاده کنید ما در ادامه این بخش از برند آنالیز 10 برند برتر از شرکت های خدمات تشریفات برای تهیه زیباترین آبشار شکلات را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید با بررسی خدمات این مراکز و بر اساس نیاز و شرایط خود بهترین گزینه را برای دریافت خدمات حرفه‌ای و رضایت‌بخش انتخاب کنید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در آبشار شکلات

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>