برندهای برتر تم تولد

تم تولد به اقلامی تزئینی گفته می‌شود که برای آراستن محیطی که قرار است تولد در آنجا برگزار شود؛ استفاده می‌شود. این اقلام یکدست هستند و برگرفته از شخصیت‌های کارتونی یا رنگ‌های خاص می‌باشند. با استفاده از تم مناسب می‌توان محیطی زیبا و شیک برای برگزاری جشن تولد تدارک دید.

اقلام ضروری تم تولد

در گذشته تنها برای کودکان از تم تولد استفاده می‌کردند. ولی امروزه برای راحتی برگزاری تولد و زیباتر شدن محیط برای تمامی سنین بسته به سلیقه و جنسیت از تم‌های مختلفی برای برگزاری تولد استفاده می‌کنند. از مهم‌ترین اقلامی که در تم تولد وجود دارد می‌توان به بشقاب و لیوان، چاقو و چنگال، ظروف پاپکورن، ریسه پرچم، ریسه برجسته، کلاه تولد، تاج، عینک بالماسکه، نی نوشیدنی، کارت دعوت، تاپر، خلال تزئینی، کارد کیک، بنر، استند و … اشاره کرد. در هنگام خرید این محصولات باید به تعداد مهمان‌ها، محل برگزاری تولد و از همه مهم‌تر میزان بودجه‌تان تهیه نمایید. بهتر است برای تهیه این لوازم با مراکزی که محصولات و خدمات تولد را ارائه می‌دهند ارتباط بگیرید و از این طریق جدیدترین و مناسب ترین نوع تم را با قیمت واقعی تهیه کنید

نکات مهم در انتخاب تم تولد

انتخاب درست تم و چیدمان صحیح آن از کارهایی است که نیاز به دقت و ظرافت خاصی دارد. هرچند که بسیار لذت بخش هم خواهد بود. البته امروزه شرکت‌ها و مؤسسات خدمات مراسم و مجالس توسط افراد مجرب و متخصص در این زمینه می‌توانند به بهترین نحو ممکن تم‌های تولد خاص و زیبا را طراحی و اجرا کنند. اما اگر خودتان قصد انتخاب و چیدمان این تم‌ها را دارید خوب است بدانید از مهم‌ترین نکاتی که هنگام انتخاب تم باید در نظر بگیرید عبارت‌اند از:

  • جنسیت و سن: از مهم‌ترین معیارهای انتخاب تم توجه به جنسیت و سن و سال است. که بسته به این معیار نوع بادکنک آرایی، رنگ و ریسه آرایی کاملاً متفاوت خواهد بود.
  • رنگ تم: رنگ تم نیز بر اساس سلیقه سن و جنسیت متفاوت است.
  • بودجه: ابتدا باید مشخص کنید که چه مقدار می‌خواهید هزینه کنید و بر اساس آن تم مناسبی را انتخاب نمایید.

هزینه خرید تم تولد چقدر می‌شود؟

خرید تم مناسب تولد به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد در سال‌های اخیر هنگام برگزاری مراسم تولد تبدیل شده است. زیرا افراد می‌خواهد با صرف هزینه‌ای معقول به بهترین نحو لحظات شادی را خلق کنند. معمولاً هزینه تم به خودتان بستگی دارد که بخواهید از چه نوع وسایلی استفاده کنید. علاوه بر آن نوع تم مثلاً دخترانه باشد یا پسرانه، رمانتیک باشد یا عاشقانه و همچنین تعداد مهمانان در هزینه خرید تم تأثیرگذار است. البته شما می‌توانید با همکاری برگزارکنندگان خدمات تولد با صرف بودجه مد نظر بهترین نوع تم را برای تولد انتخاب نمایید.

سخن پایانی

در انتخاب تم برای تولد در نظر گرفتن سلیقه و نظر کسی که می‌خواهید بری او جشن بگیرید از همه مهم‌تر است. زیرا دلیل برگزاری این جشن خوشحال کردن آن فرد است. پس بهتر است که علاوه بر فاکتورهایی چون سن و جنسیت به این موضوع هم دقت شود. با توجه به اهمیت تم مناسب برای تولد، اگر شما هم به دنبال بهترین مراکز برای خرید جدیدترین تم‌های تولد هستید ما در این بخش از برند آنالیز 10 برند برتر و مرکز معتبر و موفق را در زمینه ارائه محصولات و خدمات تولد به شما معرفی کرده‌ایم تا به راحتی بتوانید بهترین انتخاب و خرید را داشته باشید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در تم تولد

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>