برندهای برتر شمع تولد

شمع تولد از ضروری‌ترین اقلامی است که در هنگام برگزاری جشن تولد باید وجود داشته باشد. برای وجود شمع در تولد فلسفه‌های مختلفی هست که از مهم‌ترین آن می‌توان به این موضوع اشاره کرد که عالم خلقت از چهار عنصر تشکیل شده است. در هنگام دعا اگر این چهار عصر وجود داشته باشد دعا برآورده می‌شود و چون در شمع چهار عنصر (آب، خاک، باد و آتش) وجود دارد برای تولد و برآورده شدن آرزو از آن استفاده می‌کنند.

آشنایی با انواع شمع تولد

امروزه به دلیل اهمیت شمع برای جشن تولد این محصول در مدل‌های مختلفی عرضه می‌شود که با توجه به تم تولد و سن و شخصیت افراد می‌توان یکی از انواع مدل‌های شمع را انتخاب کرد. از مهم‌ترین شمع مراسم می‌تواند به شمع عددی، شمع عروسکی، شمع حیوانات، شمع فانتزی و شمع تاریخی اشاره کرد. هرچند که شمع‌ها از لحاظ موم به کار رفته نیز در انواع مختلفی دسته‌بندی می‌شوند. در این میان بعضی از شمع‌ها موم سخت‌تری دارند و بعضی دیگر موم نرم که این گونه شمع‌ها بسیار سریع ذوب می‌شوند. علاوه بر این، موم بعضی از انواع آن معطر است که استفاده از این نوع شمع‌ها سبب ایجاد فضایی معطر خواهد شد.

نکات مهم برای خرید شمع تولد

از مهم‌ترین نکاتی که هنگام خرید شمع برای تولد باید به آن دقت شود این است که رنگ و طرح آن باید متناسب با فضا و تم تولد باشد. زیرا هماهنگی آن باعث جذاب‌تر شدن مراسم تولد خواهد شد. همچنین بسته به این که شمع را می‌خواهید دور کیک تولد بچینید یا روی آن باید نوع مناسب آن را انتخاب نمایید. علاوه بر آن باید اشکال سبک‌تر را انتخاب کنید تا در هنگام جابه‌جایی دچار مشکل نشوید. همچنین اگر قرار است که جشن تولد در فضای باز برگزار شود دیگر نیاز به شمع‌های معطر نخواهید داشت. چرا که استفاده از شمع‌های ساده از نظر اقتصادی مناسب‌تر است. بهتر است که برای تهیه اقلام مورد نیاز برای جشن تولد به مراکز خدمات تولد مراجعه کنید تا بهترین ملزومات را باقیمت مناسب تهیه نمایید.

اهمیت استفاده از شمع تولد

همان طور که گفته شد از گذشته‌های دور شمع یکی از مهم‌ترین اقلام در برگزاری جشن شما به شمار می‌رود. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این موضوع برمی‌گردد به 200 سال پیش که آلمانی‌ها برای اولین بار شمع را روی کیک تولد قرار داند و از آن تاریخ به بعد شمع جزء جدانشدنی هر جشن تولدی محسوب می‌شود. با این حال امروزه تمامی مراکزی که در زمینه خدمات مراسم و مجالس فعالیت دارند علاوه بر جشن در بسیاری از مراسمات دیگر از شمع آرایی برای زیباتر شدن جلوه محیط استفاده می‌کنند.

سخن پایانی

استفاده از شمع از زمان‌های بسیار قدیم در تولدها مرسوم بوده است. خرید شمع متناسب با سلیقه و سن افراد می‌تواند بسیار حائز اهمیت باشد. از آنجایی که برگزاری مراسمی چون تولد برای برگزارکنندگان آن می‌تواند دلهره‌آور باشد، با کمک مراکز ارائه دهنده خدمات تولد می‌توانید این مسئله را حل کنید. بر همین اساس اگر به دنبال بهترین مراکز برای خرید انواع شمع هستید و یا می‌خواهید بهترین مراکز را برای دریافت خدمات حرفه‌ای در این زمینه پیدا و انتخاب کنید. ما در این بخش از برند آنالیز به معرفی 10 برند برتر و مرکز معتبر در این زمینه پرداخته‌ایم تا شما بتوانید به راحتی محصولات و خدمات مورد نظر خود را برای مراسم تان تهیه کنید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در شمع تولد

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>