برندهای برتر استند بادکنک

استند بادکنک که به آن پایه بادکنک نیز گفته می‌شود جزو آن دسته از لوازم مناسب برای برگزاری انواع جشن‌ها، مراسمات و افتتاحیه‌ها است که فضای جشن را بسیار شیک و خاص می‌کند. این استند ها به شما کمک می‌کنند تا بادکنک آرایی متنوعی داشته باشید. همان‌طور که می‌دانید امروزه یکی از ملزومات همه جشن‌ها بادکنک است. ر این میان خرید و نصب بادکنک به صورت استند، مزایای زیادی دارد که در ادامه بیشتر به آن می‌پردازیم.

کارایی استند بادکنک

پایه بادکنک یک پایه گرد است که حدوداً ۱۷ سانتیمتر قطر دارد. همچنین این وسیله دارای چند میله در اندازه‌های کوتاه، متوسط و بلند نیز می‌باشد. تمام جنس آن از پلاستیک است و از استحکام خوبی برخوردار می‌باشد. این میله‌ها در سایزهای ۳۰، ۵۰ و نهایتاً ۸۰ سانتی‌متر موجود است و شما می‌توانید به راحتی بادکنک‌های رنگی را به میله‌های آن متصل کنید. سپس پایه بادکنک را بر روی میز یا روی زمین قرار دهید تا جلوه‌های خاص به فضا بدهد. از آنجایی که بادکنک‌های هلیومی گران و یک بار مصرف هستند پیشنهاد می‌شود استند بادکنک را جایگزین آن کنید تا بتوانید به روش اقتصادی یک دسته گل بادکنکی زیبا تهیه کنید.

انواع پایه بادکنک

شاید بسیاری از افراد بادکنک آرایی را یک کار ساده و پیش پا افتاده بدانند اما لازم است بدانید امروزه در خدمات مجالس و مراسم، بادکنک آرایی جزو جذاب ترین روش ها برای زیبا کردن مراسم‌ها است. حال شما می‌توانید با استفاده از استند بادکنک، یک مراسم رؤیایی داشته باشید. به طوری که می‌توانید رنگ بادکنک‌ها را با رنگ فضا، رنگ لباس، نور و بسیاری از موارد دیگر هماهنگ نمایید. توجه داشته باشید استند بادکنک در انواع ۷ شاخه، ۱۳ شاخه، ۱۹ شاخه و طرح گل موجود است که شما می‌توانید متناسب با سلیقه خود نوعی از آن را خریداری کنید.

مزایای خرید پایه بادکنک

همان‌طور که پیش‌تر نیز به این موضوع اشاره شد، خرید استندهای بادکنک آرایی مزایای بسیاری دارد که در ادامه به مهم‌ترین این مزایا می‌پردازیم:

  • وسیله کاربردی جهت نگه داشتن آسان بادکنک‌ها
  • جلوگیری از حرکت بادکنک‌ها به هر سو
  • آسان‌تر بودن نصب بادکنک‌ها، نسب به چسباندن آن به سقف
  • قابلیت نصب هر نوع بادکنک لاتکس و فویلی
  • مونتاژ و جمع آوری سریع
  • قابلیت استفاده در دفعات بعد

قیمت استند بادکنک

هنگامی که شما قصد خرید پایه بادکنک از گروه‌های ارائه دهنده محصولات و خدمات تولد را داشته باشید همان‌طور که گفته شد با انواع متفاوت این استندها مواجه خواهید شد. از این رو طبیعتاً قیمت خرید پایه بادکنک در انواع مختلف با یکدیگر متفاوت است. در این بین لازم است بدانید چنانچه شما از سایت های معتبر ارائه دهنده انواع وسایل لوازم تولد که نمونه‌های متنوع استند های بادکنک را عرضه می‌دهند، این لوازم را سفارش دهید می‌توانید با قیمت بسیار مناسب محصول مورد نیازتان را دریافت کنید.

سخن پایانی

استفاده از لوازم و وسایل خاص جهت تزیین فضای برگزاری جشن‌ها، از جمله جشن تولد می‌تواند در جذابیت جشن شما و همچنین فیلم‌ها و عکس‌های گرفته شده تأثیر دو چندانی داشته باشد. با این حال اگر قصد سفارش استند بادکنک را دارید باید بدانید ما در این قسمت از وب سایت برند آنالیز ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر را در این حوزه به شما معرفی می‌کنیم که کمک شایانی به شما می‌کند. بنابراین می‌توانید با مقایسه محصولات، خدمات، قیمت‌ها و… در این مراکز بهترین گزینه را برای خرید و مراجعه انتخاب نمایید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در استند بادکنک

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>