برندهای برتر تلمبه دستی بادکنک

تلمبه دستی بادکنک که در حال حاضر در انواع مختلف ارائه می‌شود، محصول بسیار مناسب جهت باد کردن سریع بادکنک‌ها می‌باشد. از آنجایی که بادکنک آرایی جزو یکی از مهم‌ترین آرایش‌ها برای فضای برگزاری مجالس است، طبیعتاً دستگاهی که بتوان با آن به راحتی و در سرعت بالا تعداد زیادی بادکنک را باد کرد کاربرد زیادی دارد.

تلمبه دستی بادکنک چیست؟

تلمبه بادکنک از جمله ابزار کاربردی در مراسمات مختلف است. این وسیله در دو نوع برقی و دستی موجود است که هر کدام از آن‌ها کارایی خاصی را دارد. مثلاً تلمبه دستی بادکنک به گونه‌ای است که با عقب و جلو کردن اهرم آن می‌توان هوای محیط را به داخل بادکنک هدایت نمود و در نهایت بدون فوت وقت، تعداد زیادی بادکنک باد می‌شود. این تلمبه‌ها دارای سایزهای مختلفی هستند. از این رو می‌توانید جهت باد کردن انواع بادکنک از سایزهای متنوع آن استفاده کنید. همچنین تلمبه دستی بادکنک به عنوان یک وسیله بازی برای بچه‌ها نیز استفاده می‌شود. به طوری که شما می‌توانید با دادن تعدادی بادکنک و یک تلمبه به کودک خود او را جهت باد کردن بادکنک‌ها، ساعت‌ها سرگرم نمایید.

مزایای استفاده از تلمبه بادکنک

امروزه با وجود ارائه تلمبه مخصوص بادکنک افراد دیگر از تنفس خود جهت باد کردن بادکنک‌ها استفاده نمی‌کنند، زیرا استفاده از تنفس برای باد کردن بادکنک ممکن است منجر به مشکلات دستگاه تنفسی شود و از طرفی اصول بهداشتی در آن رعایت نمی‌گردد. به همین دلیل بسیاری از مراکزی که در زمینه خدمات مجالس و مراسم فعالیت دارند از این ابزار ضروری به وفور استفاده می‌کنند. از دیگر مزایای مهم استفاده از این وسیله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پیشگیری از خستگی دستگاه تنفسی
 • مناسب جهت انواع بادکنک فویلی و لاتکسی
 • بالا بردن سرعت کار
 • دارای جنس پلاستیک فشرده و مستحکم بودن
 • امکان استفاده برای انواع بادکنک با قطر سری متفاوت
 • بسیار سبک و خوش دست
 • امکان استفاده مداوم
 • ارائه در رنگ بندی مختلف

نحوه استفاده از تلمبه دستی بادکنک

همان‌طور که گفته شد استفاده از تلمبه دستی بادکنک مزایای بسیار زیادی دارد. در خصوص نحوه استفاده از این پمپ‌ها باید بدانید در ابتدا لازم است بادکنک را چند بار با دستتان بکشید و سپس سر پمپ را به داخل بادکنک هدایت کنید. سپس باید دور آن را محکم نگه دارید و در نهایت با کشیدن اهرم و باز و بسته کردن قسمت پایانی تلمبه، بادکنک خود را باد کنید. مشاهده می‌شود که نحوه کار با این پمپ‌ها را بسیار آسان است و حتی کودکان نیز می‌توانند به راحتی در این زمینه به شما کمک کنند.

سخن پایانی

ارائه انواع لوازم و ملزومات برگزاری جشن‌ها در گروه‌های ارائه دهنده محصولات و خدمات تولد این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی آنچه را می‌خواهید تهیه کنید. در این گروه‌ها علاوه بر اینکه به شما کمک می‌شود تا بهترین پذیرایی را از مهمانان خود داشته باشید، وسایلی نیز موجود است که عرضه آن برای دیزاین فضای مجلس بسیار مهم است‌. مثلاً یکی از انواع این لوازم که توسط این مراکز، تلمبه دستی بادکنک است زیرا بادکنک آرایی برای هر جشنی به خصوص جشن تولد اهمیت دارد. از این رو ما نیز در این بخش از برند آنالیز ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر در این حوزه را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید بهترین محصولات و خدمات را برای جشن تولد خود و عزیزانتان تهیه کنید.

سایر دسته‌بندی‌های خدمات مجالس و مراسم

جستجو در تلمبه دستی بادکنک

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

 • <<
 • <
 • >
 • >>